Oficjalna agencja rozwoju miasta Wilna

Kontakt

Centrum Informacji Turystycznej

E-mail: tic@vilnius.lt 
Nr telefonu: +370 5 262 9660
Adres: Zobacz lokalizacje

Biuro „Go Vilnius“

E-mail: go@vilnius.lt
Nr telefonu: +370 686 57232
Adres: Ul. Gynėjų 14, LT-01109 Vilnius, Lithuania

Vilma Daubarienė
Vilma Daubarienė

Kierownik Działu Turystyki

+370 686 57229vilma.daubariene@vilnius.lt
Joana Mikulska
Joana Mikulska

Kierownik Centrum Informacji Turystycznej

+370 694 48263joana.mikulska@vilnius.lt
Simona Savickienė
Simona Savickienė

Szef marketingu

+370 615 56059simona.savickiene@vilnius.lt
Karolina Budraitienė
Karolina Budraitienė

Kierownik Działu Biznesowego

+370 620 87409karolina.budraitiene@vilnius.lt
Agnė Camara
Agnė Camara

Szef International House Vilnius

+370 682 74582agne.camara@vilnius.lt
Vita Žilinskaitė
Vita Žilinskaitė

Kierownik Biura Konferencji

+370 610 33876vita.zilinskaite@vilnius.lt
Orinta Labutytė
Orinta Labutytė

Administrator

+370 686 57232go@vilnius.lt
Gediminas Šukutis
Gediminas Šukutis

Główny Kierownik Projektu Turystyki

+370 611 15366gediminas.sukutis@vilnius.lt
Augusta Stave
Augusta Stave

Menadżer projektu

+370 647 84054augusta.stave@vilnius.lt
Zita Bukina
Zita Bukina

Menadżer projektu (Vilnius Pass)

+370 610 33894zita.bukina@vilnius.lt
Salomėja Chomičenkienė
Salomėja Chomičenkienė

Menadżer projektu

+370 614 20927salomeja.chomicenkiene@vilnius.lt
Viktorija Jonikova
Viktorija Jonikova

Analityk turystyki

+370 695 76646viktorija.jonikova@vilnius.lt
Indrė Škensbergaitė-Gedminė
Indrė Škensbergaitė-Gedminė

Główny Kierownik ds. Projektu Marketing

+370 627 55271indre.skensbergaite@vilnius.lt
Gintarė Kavaliūnaitė
Gintarė Kavaliūnaitė

Kierownik Projektu Public Relations (kwestie turystyczne)

+370 617 45202gintare.kavaliunaite@vilnius.lt
Erika Brazaitytė
Erika Brazaitytė

Kierownik Projektu Public Relations (sprawy biznesowe)

+370 686 57540erika.brazaityte@vilnius.lt
Gintarė Dagytė-Kavoliūnė
Gintarė Dagytė-Kavoliūnė

Menadżer projektu

+370 618 88492gintare.dagyte@vilnius.lt
Rūta Kedytė
Rūta Kedytė

Menadżer projektu

+370 659 51355ruta.kedyte@vilnius.lt
Žydrūnė Malašičevaitė
Žydrūnė Malašičevaitė

Kierownik Projektu Internetowego

+370 639 60031zydrune.malasicevaite@vilnius.lt
Gabrielė Vilčiauskaitė
Gabrielė Vilčiauskaitė

Młodszy Kierownik Projektu

+370 618 81598 gabriele.vilciauskaite@vilnius.lt
Olga Maliko
Olga Maliko

Szef Biura Konferencji ds. Menadżer Projektu

+370 610 33934olga.maliko@vilnius.lt
Paulė Tamuliūnaitė
Paulė Tamuliūnaitė

Menadżer projektu

+370 687 17719paule.tamuliunaite@vilnius.lt
Simona Jasaitienė
Simona Jasaitienė

Kierownik finansowy

+370 695 76716simona.jasaitiene@vilnius.lt
Kristina Butnorienė
Kristina Butnorienė

Kierownik procesu

+370 643 19028kristina.butnoriene@vilnius.lt
Igor Ivenkov
Igor Ivenkov

Kierownik projektu procesu

+370 613 98003igor.ivenkov@vilnius.lt
Ana Zubkova
Ana Zubkova

Główny specjalista ds. Informacji (Wycieczki)

+370 610 33920 ana.z@govilnius.lt
Erika Fedorenčikaitė
Erika Fedorenčikaitė

Specjalista ds. Informacji (Meet a Local)

+370 617 87236erika@govilnius.lt
Darja Filipovič
Darja Filipovič

Specjalista ds. Informacji (urzędnik RODO)

darja@govilnius.lt
Deividas Zmejauskas
Deividas Zmejauskas

Specjalista ds. Informacji

deividas@govilnius.lt
Karolina Koroliova
Karolina Koroliova

Specjalista ds. Informacji

karolina@govilnius.lt
Mantas  Ališauskas
Mantas Ališauskas

Specjalista ds. Informacji

mantas@govilnius.lt
Vytautas Ivanauskas
Vytautas Ivanauskas

Specjalista ds. Informacji

vytautas@govilnius.lt
Eglė Šilanskienė
Eglė Šilanskienė

Specjalista ds. Informacji

egle@govilnius.lt
Marius Kantakevičius
Marius Kantakevičius

Specjalista ds. Informacji

marius@govilnius.lt

Czy masz pytania? Napisz do nas.

* Wymagane pola
Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie do celów analitycznych, reklamowych i spersonalizowanych treści. Więcej informacjiznajdziesz tutaj.