Išbandykite karščiausią metų naujieną – pasivaikščiojimą padebesiais

Ar išdrįsite žengti siaura atbraila 170 metrų aukštyje? O atsisėsti ant krašto, kai po kojomis – tik Vilnius? Ekstremalių pramogų gerbėjams Vilnius siūlo kvapą gniaužiančią patirtį – pasivaikščioti TV bokšto taurės kraštu. Jokių turėklų ir apsauginių tvorelių – tik jūs ir prieš akis atsiveriantis nepamirštamas Vilnius rečiausiu rakursu, geriau už vaizdus iš geriausio drono. 

Vilnius – ne pirmas miestas, siūlantis pavaikščioti televizijos bokštu, tačiau Vilniaus TV bokštas patenka tarp 30 aukščiausių televizijos bokštų pasaulyje ir yra aukštesnis už Gizos piramidę ir Eifelio bokštą. Esant giedram orui, matomumas iš TV bokšto aikštelės siekia iki 50 km. Todėl apsilankykite patys ir padovanokite nepamirštamų įspūdžių draugams – grupėje gali būti iki 8 žmonių, o valandą trunkantį nuotykį išbandyti gali vyresni nei 14 m. lankytojai. Nors adrenalino netrūks, profesionalūs instruktoriai pasirūpins jūsų saugumu, o drąsiau pasijusti padės tvirti prie specialių konstrukcijų pritvirtinti lynai. 

Vilniaus TV bokštas pasiruošęs vaizdais pradžiuginti ir ne tokius ekstremalius lankytojus. TV bokštas atveria dar vieną naują galimybę – saugiai pasivaikščioti apžvalgos aikštelėje po atviru dangumi, aptvertoje apsauginiu tinklu. Čia padarysite įspūdingiausias nuotraukas ir pasijusite lyg paukščiai. Tokiame aukštyje, kai jauti vėją plaukuose ir žvelgi į tolį, viskas atrodo magiška.

Pasižvalgę iš atviros aikštelės, galėsite nusileisti į 165 metrų aukštyje įsikūrusį restoraną „Paukščių takas“, kur, jaukiai įsitaisę su kavos puodeliu, apžiūrėsite apylinkes 360º nepajudėdami iš vietos – restorano pakyla apie savo ašį apsisuka per 55 minutes. Restoranas, jau tapęs mėgstama vilniečių ir turistų apsilankymo vieta, veikia ir lyjant, o ekstremaliu pasivaikščiojimu bei atvira aikštele mėgautis galėsite tik geru oru.  

Kainos:

Ekstremali aukščio pramoga – 52 Eur/asmeniui
Atvira apžvalgos aikštelė (su restoranu) – 15 Eur/suaugusiajam, 9 Eur/vaikui
Pakilimo bilietas tik į restoraną – nuo 10 Eur darbo dienomis ir nuo 13 Eur savaitgaliais

Kontaktai:

Adresas: Sausio 13-osios g. 10, Vilnius Google Maps
Telefono nr.: +370 5 252 5333
Svetainė: www.tvbokstas.lt