Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Kelionės programa

Moksleivių rudens atostogų metu ieškote unikalių dienos stovyklų savo atžaloms? 8-12 m. amžiaus smalsuolių laukiame Estravel organizuojamoje turizmo dienos stovykloje Vilniuje!

Profesionalus stovyklos vadovas kartu su Estravel kelionių ekspertai Jūsų atžaloms paruošė išskirtinę stovyklos programą, po kurios mažieji ne tik supras kas yra kelionė, bet ir išmoks kaip ją užsakyti, susipažins su skirtingais keliavimo būdais ir patys juos išbandys, dalyvaus ekskursijose su įdomias istorijas pasakojančiais gidais ir aplankys garsiausius Vilnius miesto muziejus bei objektus.

SVARBU: Stovykla nukeliama į žiemos atostogas (2020.12.28 – 2021.01.01) arba į kitą palankią datą dėl Vyriausybės taikomų reguliavimų neformaliam ugdymui. Su visais stovyklautojų tėveliais bus susisiekta asmeniškai.

Registracija

1 diena

Dienos tema: Kas yra turizmas ir ką veikia kelionių agentūros?

 • Ryte – vaikų atvykimas į stovyklą. Susipažinimo žaidimas su stovyklos dalyviais ir vadovais. Dienos plano aptarimas. Sveikuoliškas pasistiprinimas prieš pagrindines dienos veiklas.
 • Šią dieną vaikai su stovyklos vadovu ir Estravel kelionių ekspertais pasivaikščios po biuro patalpas miesto centre, susipažins su kelionių konsultanto darbu. Vaikai patirs kelionės užsakymo procesą ir “užsakinės” kelionę pas Estravel kelionių konsultantus.
 • Vėliau – apsilankymas “Radisson Blu”. Įdomiausia dalis – pakilimas į “Sky Bar” erdvę, iš kurios vaikai nužvelgs visą Vilniaus panoramą. Pietūs “Radisson Blu” viešbutyje.
 • Po pietų – Hop on-Hop off turas. Vaikai tęsia pažintį su mūsų sostine ir specialiu ekskursijoms skirtu autobusu keliauja po Vilnių. Apsilankymas Vilniaus turizmo informacijos centre. Vaikų laukia specialios dovanėlės.
 • Dienos pabaigai – orientacinis žaidimas po lankomiausius Vilniaus objektus.

2 diena

Dienos tema: Keliavimas traukiniais ir pusdienis Trakuose.

 • Ryte – vaikų atvykimas į stovyklą. Dienos plano aptarimas. Sveikuoliškas pasistiprinimas prieš pagrindines dienos veiklas.
 • Kelionė į geležinkelio muziejų. Mažieji keliautojai kartu su stovyklos vadovu leisis pažinti unikalaus kelionės būdo – keliavimo traukiniais. Geležinkelio muziejuje gidas papasakos vaikams daug įdomybių apie traukininius, aprodys įdomiausius ekspozicijos objektus. Pietūs geležinkelio stotyje.
 • Kelionė traukiniu Vilnius-Trakai-Vilnius. Mažieji kelionių entuziastai su stovyklos vadovo pagalba įsigys traukinio bilietus ir iš Vilniaus traukiniu keliaus į Trakus.
 • Vaikai leis laiką gryname ore, nuo traukinių stories pėsčiomis keliaudami link Galvės ežero. Pakeliui aplankysime “AJ” šokolado skulptūrų muziejų. Prieš kelionę atgal į Vilnių – tradicinio karaimų patiekalo – kibino paragavimas.

3 diena

Dienos tema: Keliavimas laivais ir laivyba Neries upėje.

 • Ryte – vaikų atvykimas į stovyklą. Dienos plano aptarimas. Sveikuoliškas pasistiprinimas prieš pagrindines dienos veiklas.
 • Įdomi ekskursija į modernų Linkmenų fabriką. Čia vaikai iš arčiau pamatys šiuolaikiškų technologijų dirbtuves, išvys kaip kuriami filmai, turės galimybę pamatyti 3D spaudos technologijas ir dar daugiau.
 • Po ekskursijos Linkmenų fabrike – keliaujame prie Neries krantinę, kur laukia pažintis su dar vienu unikaliu keliavimo būdu – plaukimu laivais.  Plaukimas laivu Nerimi. Pietūs.
 • Ekskursija su gidu po Energetikos ir technikos muziejų. Čia vaikų lauks ne tik smagi edukacinė programa, bet ir laisvas laikas/pramogos žaidimų kambaryje.

4 diena

Dienos tema: Keliavimas lėktuvais ir aviacijos įdomybės. Diena oro uoste.

 • Ryte – vaikų atvykimas į stovyklą. Dienos plano aptarimas. Sveikuoliškas pasistiprinimas prieš pagrindines dienos veiklas.
 • Kelionė į pagrindinius oro vartus Lietuvoje – Vilniaus oro uostą. Vilniaus oro uosto darbuotojai supažindins vaikus su oro uosto erdvėmis, papasakos apie oro uostų darbą iš arčiau. Vaikai turės unikalią galimybę iš arti stebėti kaip kyla ir leidžiasi lėktuvai. Pietūs Vilniaus oro uoste.
 • Kelionė į Modernaus meno muziejų. Spalvinga ir įdomi edukacinė programa muziejuje. Įsimintinos pramogos iliuzijų muziejuje.

5 diena

Dienos tema: Ką reikia žinoti ruošiantis į žygį gamtoje? Dienos iššūkis gamtoje.

 • Ryte – vaikų atvykimas į stovyklą. Dienos plano aptarimas. Sveikuoliškas pasistiprinimas prieš pagrindines dienos veiklas.
 • Nuotykių žygis po vieną iš Vilniaus pažintinių takų. Vaikai ne šiaip vaikščios gamtoje – Estravel į komanda pasikvietė tikrą žygių ekspertą, kuris mažiesiems papasakos ką svarbiausia turėti žygeivio kuprinėje, kaip pasiruošti žygiui ir daug kitų įdomybių.
 • Unikalūs stovyklautojų pietūs gamtoje ragaujant tikrus kareiviško-sauso maisto davinius.
 • Helovino vaišės Estravel biure, savaitės įspūdžių aptarimas ir stovyklos uždarymas.

Registracija

Registracija į stovyklą vyksta iki gruodžio 22d.
Daugiau informacijos: www.estravel.lt
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.