Teigiamų emocijų ir adrenalino – iš lazerių žaidimų

Jei mėgstate aktyvų laisvalaikį, komandinius žaidimus ir aštresnius pojūčius, lazerių žaidimai – jums tinkantis pasirinkimas. Juos žaidžia milijonai skirtingo amžiaus žmonių visame pasaulyje. Išmėginkite tai Vilniuje.
Atvykite pašaudyti lazeriais į didžiausią ir moderniausią lazerių erdvę Baltijos šalyse. Per du aukštus besidriekiantis labirintas Laser Tag arenoje su garso ir šviesos efektais, dinamiška muzika, galimybe pasirinkti patinkantį scenarijų dovanos daug judesio ir žaidimo azarto.

Lazerių poligonas siūlo vis kintančius lazerinių žaidimų scenarijus. Žaidimas  organizuojamas specialiai pasirinktose patalpose arba jūsų pasirinktoje vietoje (miške, biure). Lazerių žaidimas paremtas komandine dvasia, todėl pasijusite tikru kariu: šaudysite iš infroraudonųjų spindulių.

Lazertronas – vieta stipresnių emocijų ir aštresnių pojūčių mėgėjams. Žaidimų aikštelėje juos pasitinka dūmų, lazerių ir šviesos efektai, sustiprinantys adrenalino ir azarto dvasią.

Lazerių arena siūlo išmėginti strateginį lazerių žaidimą LaserTag PRO. Tai sportinio pobūdžio pramoga, primenanti dažasvydį, tik čia naudojamos lazerinio spindulio kulkos. Šaudoma žmogui nepavojingais infraraudonaisiais lazeriniais spinduliais.
Lazerių arena
MEGAZONE Laser Tag
Lazerių poligonas