Talent Garden Vilnius - #miltech

Liepos 10 d., prieš pat NATO viršūnių susitikimą, Lietuvos startuolių ekosistemos entuziastų iš „Coincest Capital“, „Baltic Sandbox Ventures“, Investicijų ir verslo garantijų agentūros „Invega“ iniciatyva kartu su NATO - Defence Innovation Accelerator for the North Atlantic (DIANA) ir NATO Innovation Fund (NIF) vos per savaitę buvo surengta vienos dienos konferencija „Inovacijos ir investicijos gynybai, atgrasymui ir saugumui“ („Innovation & Investments for Defense, Deterrence & Security“). Ji buvo skirta parodyti Lietuvos #miltech startuolių sukurtus elektroninės karybos, tolimojo nuotolio iniciatorių, kovos su bepiločiais orlaiviais ir kosminiais lazeriais sprendimus. Jie jau dabar ne tik padeda Ukrainos pajėgoms tęsti kontrpuolimą, bet ir pateikia naują karybos modelį, kuris gali būti naudingas visoms NATO narėms.
Didžiausia konferencijos staigmena – NATO inovacijų fondo (NIF) vykdomomojo direktoriaus A. Traversone paskelbta naujiena apie 1 mlrd. eurų vertės investiciją miltech inovacijoms.

Be NIF vadovo A. Traversone, konferencijos svarų ir paveikų turinį kūrė Deeph Chana, „Baltic Sandbox Ventures“ partneriai Dominykas Milašius, Andrius Milinavičius, karo ekspertas, karininkas Plk. Ltn. Valerijus Šerelis, Rytų Europos studijų centro ekspertas, dirbęs NATO ir Krašto apsaugos ministerijoje Giedrimas Jeglinskas, Krašto apsaugos ministerijos viceministrė Greta Tučkutė, Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina, Europos komisijos atstovė Edit Komaromi, „Blue & Yellow for Ukraine” fondo įkūrėjas Jonas Ohman.

https://www.delfi.lt/login/verslas/startuoliai/pries-nato-virsuniu-susitikima-pristatyti-pazangiausi-lietuvos-kariniai-startuoliai-93898335

Adresas:
Vilniaus g. 33, 01402Google Maps
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.