Lukiškių aikštė - Ukrainos prezidento kalba

Didžiojo renginio išvakarėse Lukiškių aikštėje įvyko išskirtinės iniciatyvos kulminacija – “Keliu vėliavą už Ukrainą NATO” koncertas. Ukrainos prezidentas V. Zelenskis su žmona Olena ir LR Prezidentas G. Nausėda su žmona Diana kartu su tūkstančiais vilniečių pasitiko iš mūšio lauko prie Bachmuto bėgikų parneštą vėliavą. Ji buvo iškelta susiaikštėje kaip raginimas NATO valstybių vadovams pakviesti Ukrainą į gynybinį aljansą.

Visuomenės ir politikų dėmesiui sukelti skirtą akciją #UkraineNATO33 iniciavo fondas “Blue & Yellow for Ukraine“ ir savanorių tinklas „Stiprūs kartu“, vėliavą 33 dienas 1500 km nešė Lietuvos ir Ukrainos sportininkai, kariai, visuomeninių organizacijų atstovai, atlikėjai, nuomonių formuotojai, tarp kurių O. Šurajev, V. Baumila, R. Grumbinas, V. Musvydaitė, L. Petrus. Jų įspūdžiai iš karo niokojamos Ukrainos tapo viešosios kampanijos įtaigiausia dalimi.

D. Labučio (ELTA) nuotr.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.