Grand Hotel Kempinski Vilnius - JAV delegacija

JAV delegacija buvo pati didžiausia, apie 1200 jos atstovų buvo sutalpinti „Kempinski Grand Hotel Vilnius„ ir „Radisson Blue Lietuva“ viešbučiuose. 
JAV Prezidento J. Biden ir Valstybės sekretoriaus A. Blinken delegacijoms buvo paskirtas visas Kempinski viešbutis. Jų automobiliai svoriu ir atsparumu prilygsta tankams (vos atskridę vietos degalinėse užsipylė degalų už 40 tūkst. eurų). Jų kortežams saugiai atvykti ties įvažiavimais į viešbučio garažą buvo pastatytas laikinas baltas gaubtas, įėjimų gausa leido atskirti delegacijų trasas koridoriais ir laiptais. Liftu svarbiausi asmenys nesinaudojo, lipo į trečiąjį aukštą patys.
Maisto gaminimą ir pristatymą į kambarius svarbiausiems asmenims prižiūrėjo du specialūs JAV valstybės pareigūnai. Pusryčiams – apelsinų sultys, kava mėlynių keksiukas (kurį imdavo pabaigti į automobilį), vakarienei Chicken Mozzarela Burger arba Spaghetti Bolognaise (būtent juos Prezidentas valgė praleidęs LR Prezidento vakarienę) – šie pateikalai dabar Kempinski Bistro valgiaraščio dalis, pristatomi kaip Joe‘s Specials.
Viešbutyje buvo įrengtas specialus kambarys nuotraukoms su JAV Prezidentu. Jis paskyrė laiko ir po asmeninį juokelį ir organizatoriams, ir viešbučio vadovams, ir apsaugai, įskaitant ant stogo kiaurą parą budėjusius snaiperius.
ĮDOMUS FAKTAS: Snaiperiai – ypatingos kovinės išvaizdos ir parengties vyrai iš privačių specialiųjų pajėgų kompanijų. Palėpiniuose kambariuose nakvoję svečiai skundėsi viešbučio registratūrai, kad negali naktimis vėdinti kambario, nes girdėjosi snaiperių pokalbiai ir judesiai.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.