Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Užupio meno inkubatorius

Užupio meno inkubatorius (UMI) – vienas pirmųjų meno inkubatorių Europoje. Meno inkubatorius yra nuolatos veikiantis meninio ir socialinio integravimo centras. Tai yra analogų neturinčios struktūros Užupio Respublikos centrinė dalis, kur vyksta nuolatinė socialinė, meninė integracija ir inkubavimas. Komunikacija čia grindžiama vertybių komunikacijos principais. UMI iniciatyva jau vystomi ir nauji dariniai – tokie, kaip kūrybinių industrijų klasteris.

Veikla, prasidėjusi nuo nedidelių neformalių menininkų susibūrimų, išsivystė į įspūdingus renginius plačiajai visuomenei, į bendruomenės šventes. Čia vyko tarptautiniai tapybos plenerai ir alternatyviosios mados festivaliai, daugybė parodų, meno akcijų ir koncertų.

Kviečiame aplankyti Užupio meno inkubatoriaus dailės galeriją „Galera“.

Trumpa istorija

Vieno tapybiškiausių ir fotogeniškiausių Vilniaus rajonų – Užupio –  svarbiausių vietų – Užupio dailės galerija, pavadinta „Galeros“ vardu, įsikūrė 1995 metais. Vietos dvasia ir institucijos branduolį sudariusių menininkų pasaulėžiūra lėmė tai, kad pagrindinis šios parodų erdvės bruožas yra neformalumas. Palaipsniui plėsdamasi (nuo keliolikos iki šimto kvadratinių metų) galerija visą laiką funkcionavo ne tik kaip ekspozicinė, bet ir kaip darbinė erdvė.

Adresas:
Užupio 2A, Vilnius 01200Google Maps
Telefono nr.:
Svetainė:
Darbo laikas:

II-VI: 12:00-18:00
I, VII: nedirba

Valstybinių švenčių dienomis galerija nedirba

Kaina:

Įėjimas nemokamas

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.