Paupio meno galerija

Paupio meno galerija po atviru dangumi yra skirta visiems ir siekia supažindinti su šiuolaikiniu viešuoju menu. Šis žanras ypatingas keliais aspektais. Pirma, dėl buvimo lauke kūriniai yra ilgaamžiški. Kita vertus, svarbi tokių meno objektų socialinė funkcija – transformuoti miesto erdvę ir kurti santykį su praeiviais, vietos atmosfera, istorija.

Vaikščiodami po ją, galite aptikti skirtingo žanro meno kūrinių, sukurtų skirtingų menininkų. Šiuo metu galerijoje pamatysite Donato Jankausko-Duonio skulptūrą „Rytmetis“, Lino Kutavičiaus šviečiančius „Riedulius“, Žilvino Lanzbergo „Palmę“, Beatričės Mockevičiūtės kūrinių seriją „Asukas“, Jurgio Tarabildos piešinį „Paupys“.

Trumpa istorija

Paupio meno galerija po atviru dangumi buvo pradėta vystyti 2021 metais. Paupys tapo naujuoju miesto traukos centru ne tik dėl išskirtinės rajono infrastruktūros, bet ir dėl čia įkurdinamų meno objektų. Meno kūrinius miestui ir Paupio gyventojams dovanojo rajono plėtotojai „Darnu Group“, subūrę kuratorių komandą ir projektui įgyvendinti skyrę 300 tūkst. eurų. 

Adresas:
Aukštaičių g., VilniusGoogle Maps
Kaina:

Nemokamai