Dažniausiai užduodami klausimai

„Vilnius Pass“ – tai būdas išleidus mažiausiai pinigų geriausiai pažinti Vilnių. Kortelė skirta turistams, norintiems per savo viešnagę patirti ir pamatyti mieste kiek įmanoma daugiau. 

Turint šią „Vilnius Pass“ galima nemokamai lankytis muziejuose, dalyvauti nemokamuose žygiuose pėsčiomis ir važinėti pažintiniais autobusais, pigiau išsinuomoti dviratį, taip pat leistis į ekskursijas paspirtuku ar dviračiu. „Vilnius Pass“ – puikus būdas tyrinėti Vilnių, nesvarbu, ar viešėtumėte čia pirmą, ar dešimtą kartą!

Kortelė „Vilnius Pass“ suteikia vienkartinę nuolaidą kiekvienam programoje dalyvaujančio partnerio objektui ar paslaugai.

Visos paslaugos ir objektai, kuriems teikiamos nuolaidos su kortele „Vilnius Pass“, išvardyti „Vilnius Pass“ interneto svetainėje arba skaitmeninėje brošiūroje, kurią galima atsisiųsti čia.

Svarstote, kiek galėtumėte sutaupyti naudodamiesi „Vilnius Pass“? Peržiūrėkite partnerių siūlomų lankytinų objektų sąrašą, išsirinkite patinkančius ir iškart gaukite informaciją, kiek galėtumėte sutaupyti su „Vilnius Pass“. Apskaičiuokite sumą iš karto. Apskaičiuokite sumą iš karto.

Kortelę galima įsigyti internetu, mobiliojoje programėlėje „Vilnius Pass“ arba viename iš turizmo informacijos centrų. Patariame kortelę įsigyti internetu ar mobiliojoje programėlėje: greičiau, paprasčiau, be to, sutaupysite 2 Eur.

Pigiau. Įsigiję kortelę internetu arba mobiliojoje programėlėje „Vilnius Pass“, sutaupysite 1 Eur. Pirkti internetu galite čia.

Norint kortelę įsigyti mobiliojoje programėlėje Jums reiks į savo mobilųjį telefoną atsisiųsti „Vilnius Pass“ programėlę, užsiregistruoti ir prisijungti. 

Programėlę galite rasti „Google Play“ ar „App Store“ elektroninėse parduotuvėse, įvedę į paieškos lauką programėlės pavadinimą „Vilnius Pass“.

Jei kortelę jau įsigijote internetu, nuorodos atsisiųsti „Vilnius Pass“ programėlei bus pateiktos patvirtinimo laiške.

Jei „Vilnius Pass“ įsigijote internetu ir norite naudoti mobiliojoje programėlėje, atsisiųskite „Vilnius Pass“ programėlę ir prisijunkite su ta pačia paskyra, kurią naudojote pirkimo metu. 

Taip. Jums reikės atsisiųsti programėlę, prisiregistruoti ir sinchronizuoti įsigytą kortelę mobiliojoje programėlėje. 

Kad ir kurią kortelę įsigysite, gausite tokias pat nuolaidas (išskyrus 72 valandų kortelę su viešojo transporto bilietu). Skiriasi tik kortelių galiojimo laikas. Galite rinktis 24, 48 arba 72 valandų trukmės „Vilnius Pass“. Kuo ilgesnis kortelės galiojimo laikas, tuo daugiau nuolaidų gausite. 

Internetu arba mobiliojoje programėlėje (aplikacija) įsigytą „Vilnius Pass“ galite grąžinti, jei jos nepanaudojote, t. y. neaktyvavote nė viename lankytiname objekte per 30 dienų nuo užsakymo dienos. Jei norėtumėte keisti internetu arba mobiliojoje programėlėje įsigytos „Vilnius Pass“ tipą, ją turėtumėte grąžinti ir užsisakyti naują.

Užpildžius grąžinimo formą ir patvirtinus, kad jūsų „Vilnius Pass“ nebuvo aktyvuota, ji bus išaktyvuota ir per 5 dienas gausite pinigų grąžinimą patvirtinantį laišką. Per 30 dienų nuo šio patvirtinimo jums bus pervesti pinigai į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už kortelę. 

Jei „Vilnius Pass“ jau turite, ją pirkote viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų, tačiau vėliau panorote pakeisti jos tipą, tą galėsite padaryti tik tame pačiame centre, kuriame ją įsigijote. Kortelė turi būti neaktyvuota nė viename lankytiname objekte, būtina turėti ir pirkimo kvitą.

Aktyvavę „Vilnius Pass“, jos grąžinti negalėsite. Pinigai už pamestas, sugadintas ar pavogtas korteles taip pat negrąžinami. 

Norėdami grąžinti kortelę, užpildykite šią formą. 

Jei įsigijote kortelę be viešojo transporto bilieto INTERNETU ar mobiliojoje programėlėje, ją galite naudoti 3 būdais:

1) savo mobiliajame telefone parodyti „Vilnius Pass“ programėlėje turimą kortelę (jos QR kodą); 

2) savo mobiliajame telefone parodyti PDF formatu gautą kuponą (kupono QR kodą); 

3) parodyti kortelę, kurią, pateikę PDF kuponą, galite gauti viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų.

„Vilnius Pass“ aktyvuojama jos QR kodą nuskenavus pirmajame objekte. Atsižvelgiant į tipą, ji galioja 24, 48 arba 72 valandas. Kortelę (kortelę mobiliojoje programėlėje, skaitmeninį kuponą savo mobiliajame telefone arba fizinę kortelę) turėsite parodyti lankydamiesi kiekvienoje į „Vilnius Pass“ objektų sąrašą įtrauktoje vietoje.

Jei „Vilnius Pass“ įsigijote viename iš turizmo informacijos centrų, tiesiog parodykite ją prie kiekvieno įėjimo į objektą. 

Įsigytą internetu, mobiliojoje programėlėje arba viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų „Vilnius Pass“ būtina aktyvuoti per 12 mėnesių nuo kortelės įsigijimo datos. 

Taip. Dalytis kortelėmis galima ir paprasta. Trys būdai:

- užsukite į paskyrą, kurią sukūrėte įsigydami „Vilnius Pass“. Skiltyje „Mano „Vilnius Pass“ peržiūrėkite įsigytų kortelių sąrašą. Šalia kiekvienos kortelės matysite mygtukus „Bendrinti“ ir „Atsisiųsti“. Spustelėkite mygtuką „Bendrinti“ ir įveskite asmens, su kuriuo norėtumėte dalytis kortele, el. pašto adresą. Nurodytas asmuo gaus el. laišką su jam skirta „Vilnius Pass“. 

- Įsigiję „Vilnius Pass“ internetu, gausite el. laišką su PDF kuponais: šiuos kuponus galėsite persiųsti kitiems. 

- Asmenims, su kuriais norėsite pasidalyti įsigytomis kortelėmis, mobiliuosiuose įrenginiuose reiks įsidiegti „Vilnius Pass“ programėlę, užsiregistruoti ir sinchronizuoti jūsų perduodamos kortelės ID kodą programėlėje.

Jūsų vardu pirktos kortelės ir jų PDF kuponai taip pat saugomi Jūsų paskyroje, kurią sukūrėte įsigydami „Vilnius Pass“. Skiltyje „Mano „Vilnius Pass“ peržiūrėkite įsigytų kortelių sąrašą. Šalia kiekvienos kortelės matysite mygtukus „Bendrinti“ ir „Atsisiųsti“. Spauskite „Atsisiųsti“ ir į Jūsų įrenginį bus atsiųstas „Vilnius Pass“ PDF kuponas, kurio netekote.
Taip pat galite kreiptis į Vilniaus turizmo informacijos centrą, su prašymu atnaujinti prarasto „Vilnius Pass“ PDF kupono informaciją ir šią kortelę perkelti į mobiliąją programėlę arba išduoti fizinę kortelę vietoje prarasto kupono. Kreipiantis dėl prarasto „Vilnius Pass“ PDF kupono nurodykite šią informaciją: pirkėjo vardą ir pavardę, pirkimo data bei įsigytos kortelės tipą.

Taip. Internetu arba mobiliojemobiliojoje programėlėje įsigytą „Vilnius Pass“ galite grąžinti, jei jos nepanaudojote, t. y. neaktyvinote neaktyvavote nė viename lankytiname objekte per 30 dienų nuo užsakymo dienos. Jei norėtumėte keisti internetu arba mobiliojemobiliojoje programėlėje įsigytos kortelės tipą, ją turėtumėte grąžinti ir užsisakyti naują.  

Užpildžius grąžinimo formą ir patvirtinus, kad jūsų „Vilnius Pass“ nebuvo aktyvintaaktyvuota, ji bus išaktyvinta išaktyvuota ir per 5 dienas gausite pinigų grąžinimą patvirtinantį laišką. Per 30 dienų nuo šio patvirtinimo pervesime pinigus į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už kortelę.  

Jei „Vilnius Pass“ jau turite, ją pirkote viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų, tačiau vėliau panorote pakeisti jos tipą, tą galėsite padaryti tik tame pačiame centre, kuriame ją įsigijote. Kortelė turi būti neaktyvinta neaktyvuota nė viename lankytiname objekte, būtina turėti ir pirkimo kvitą.  

Aktyvinę Aktyvavę „Vilnius Pass“, jos grąžinti negalėsite. Pinigai už pamestas, sugadintas ar pavogtas korteles taip pat negrąžinami.  

Taip. Internetu arba mobiliojoje programėlėje įsigytą „Vilnius Pass“ grąžinti paprasta. Atminkite, kad kortelę grąžinti ir atgauti pinigus galite per 30 dienų nuo užsakymo dienos, jei ji nebuvo aktyvuota nė viename lankytiname objekte. Užpildžius grąžinimo formą ir patvirtinus, kad jūsų kortelė nebuvo aktyvuota, jos galiojimas bus sustabdytas, o jūs per 5 dienas gausite pinigų grąžinimą patvirtinantį laišką. Per 30 dienų nuo šio patvirtinimo jums bus pervesti pinigai į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už kortelę.

Jei „Vilnius Pass“ pirkote viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų, ją, pateikę pirkimo kvitą, grąžinti galėsite tik tame pačiame centre, kuriame ji buvo įsigyta. Svarbu! „Vilnius Pass“ turi būti neaktyvuota nė viename lankytiname objekte.

Aktyvavę „Vilnius Pass“, jos grąžinti negalėsite. Pinigai už pamestas, sugadintas ar pavogtas korteles taip pat negrąžinami.

Kiekvienam pirkėjui sąskaita faktūra išsiunčiama el. paštu.

Perkant „Vilnius Pass“, prašome nurodyti naudotojo lytį, amžių ir šalį. Atsižvelgdami į šią informaciją, stengiamės tobulinti teikiamas paslaugas. Ši informacija konfidenciali, neteikiama trečiosioms šalims.