Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Dažniausiai užduodami klausimai

Kortelė „Vilnius Pass“ – tai jūsų raktas, kaip išleidus mažiausiai pinigų geriausiai pažinti Vilnių. Ji skirta turistams, norintiems per savo viešnagę patirti ir pamatyti mieste kiek įmanoma daugiau.

Turint šią – „Vilnius Pass“ – kortelę galima nemokamai lankytis muziejuose, dalyvauti nemokamuose žygiuose pėsčiomis ir važinėti pažintiniais „Hop-On – Hop-Off“ autobusais, pigiau išsinuomoti dviratį, taip pat leistis į ekskursijas laivu, paspirtuku ar dviračiu. „Vilnius Pass“ – puikus būdas tyrinėti Vilnių, nesvarbu, ar viešėtumėte čia pirmą, ar – dešimtą kartą!

Kortelė „Vilnius Pass“ suteikia vienkartinę nuolaidą kiekvienam programoje dalyvaujančio partnerio objektui ar paslaugai.

Visos paslaugos ir objektai, kuriems teikiamos nuolaidos su kortele „Vilnius Pass“, išvardyti „Vilnius Pass“ interneto svetainėje arba skaitmeninėje brošiūroje, kurią galima atsisiųsti čia.

Svarstote, kiek galėtumėte sutaupyti naudodamiesi kortele „Vilnius Pass“? Peržiūrėkite partnerių siūlomų lankytinų objektų sąrašą, išsirinkite sau patinkančius ir iškart gaukite informaciją, kiek galėtumėte sutaupyti su kortele „Vilnius Pass“. Apskaičiuokite sumą iš karto.

Pigiau. Įsigiję kortelę internetu sutaupysite 1 Eur. Pirkti internetu galite čia.

Nesvarbu, kurią kortelę įsigysite, gausite tokias pat nuolaidas (išskyrus 72 valandų kortelę su viešojo transporto bilietu). Skiriasi tik kortelių galiojimo laikas. Galite rinktis 24, 48 arba 72 valandų trukmės kortelę „Vilnius Pass“. Kuo ilgesnis kortelės galiojimo laikas, tuo daugiau nuolaidų gausite. Beje, įsigiję 72 valandų kortelę, galėsite nemokamai naudotis viešuoju transportu.

Kaina. Vaiko (7–17 m.) kortelę „Vilnius Pass“ galite įsigyti su nuolaida, būtina turėti vaiko amžių patvirtinantį dokumentą. Jaunesniems nei 7 m. vaikams kortelės „Vilnius Pass“ pirkti nereikia: dauguma muziejų ir ekskursijų jiems atviri nemokamai.

Kortelę galima įsigyti internetu arba viename iš turizmo informacijos centrų. Patariame kortelę įsigyti internetu: greičiau, paprasčiau, be to, sutaupysite 1 Eur.

72 valandų kortelė „Vilnius Pass“ suteikia galimybę nemokamai naudotis viešuoju transportu. Įsigijus šią kortelę internetu, reikia atvykti į turizmo informacijos centrą: čia jums bus išduota fizinė (plastikinė) kortelė.

Jei įsigijote kortelę be viešojo transporto bilieto INTERNETU, ją galite naudoti 3 būdais:

  1. Savo mobiliajame telefone parodyti PDF formatu gautą kuponą;
  2. Pateikti iš anksto atspausdintą PDF kuponą;
  3. Parodyti kortelę, kurią, pateikę PDF kuponą, galite gauti viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų.

Kortelė „Vilnius Pass“ aktyvinama, jos QR kodą nuskenavus pirmajame objekte. Atsižvelgiant į tipą, ji galioja 24, 48 arba 72 valandas. Kortelę (skaitmeninį kuponą savo mobiliajame telefone, atspausdintą kuponą arba fizinę kortelę) turėsite parodyti lankydamiesi kiekvienoje į „Vilnius Pass“ objektų sąrašą įtrauktoje vietoje.

Jei kortelę „Vilnius Pass“ įsigijote viename iš turizmo informacijos centrų, tiesiog parodykite ją prie kiekvieno įėjimo į objektą.

Jei internetu įsigijote 72 valandų kortelę „Vilnius Pass“, kuri kartu yra ir viešojo transporto bilietas, jums reikės fizinės kortelės: ją galėsite gauti viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų, pateikę skaitmeninį kuponą arba užsakymo numerį. Jums nereikia spausdinti kupono, pakanka jį turėti mobiliajame prietaise. Saugokime planetą!

72 valandų kortelę „Vilnius Pass“ galite įsigyti bet kuriame Vilniaus turizmo informacijos centre, tačiau užsakę ją internetu galite sutaupyti 1 Eur.

72 valandų kortelė „Vilnius Pass“ aktyvinama, jos QR kodą nuskenavus pirmajame objekte.

Svarbu! Nepamirškite aktyvinti kortelės, kai pirmą kartą naudositės viešuoju transportu.

Taip. Dalytis kortelėmis galima ir paprasta. Du būdai:                   

  1. Užsukite į paskyrą, kurią sukūrėte įsigydami korteles „Vilnius Pass“. Skiltyje „Mano „Vilnius Pass“ peržiūrėkite įsigytų kortelių sąrašą. Šalia kiekvienos kortelės matysite mygtukus „Bendrinti“ ir „Atsisiųsti“. Spustelėkite mygtuką „Bendrinti“ ir įveskite asmens, su kuriuo norėtumėte dalytis kortele, el. pašto adresą. Nurodytas asmuo gaus el. laišką su jam skirta kortele „Vilnius Pass“.
  2. Įsigiję kortelių „Vilnius Pass“ internetu, gausite el. laišką su PDF kuponais: šiuos kuponus galėsite persiųsti kitiems.

Perkant kortelę „Vilnius Pass“, prašome nurodyti naudotojo lytį, amžių ir šalį. Atsižvelgdami į šią informaciją, stengiamės tobulinti teikiamas paslaugas. Ši informacija konfidenciali, neteikiama trečiosioms šalims.

Taip. Internetu įsigytą kortelę „Vilnius Pass“ galite grąžinti, jei jos nepanaudojote, t. y. neaktyvinote nė viename lankytiname objekte per 30 dienų nuo užsakymo dienos. Jei norėtumėte keisti internetu įsigytos kortelės „Vilnius Pass“ tipą, ją turėtumėte grąžinti ir užsisakyti naują.

Užpildžius grąžinimo formą ir patvirtinus, kad jūsų kortelė „Vilnius Pass“ nebuvo aktyvinta, ji bus išaktyvinta ir per 5 dienas gausite pinigų grąžinimą patvirtinantį laišką. Per 30 dienų nuo šio patvirtinimo pervesime pinigus į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už kortelę.

Jei kortelę „Vilnius Pass“ jau turite, ją pirkote viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų, tačiau vėliau panorote pakeisti jos tipą, tą galėsite padaryti tik tame pačiame centre, kuriame ją įsigijote. Kortelė turi būti neaktyvinta nė viename lankytiname objekte, būtina turėti ir pirkimo kvitą.

Aktyvinę kortelę „Vilnius Pass“, jos grąžinti negalėsite. Pinigai už pamestas, sugadintas ar pavogtas korteles taip pat negrąžinami.

Taip. Internetu įsigytą kortelę „Vilnius Pass“ grąžinti paprasta. Atminkite, kad kortelę „Vilnius Pass“ grąžinti ir atgauti pinigus galite per 30 dienų nuo užsakymo dienos, jei ji nebuvo aktyvinta nė viename lankytiname objekte.

Užpildžius grąžinimo formą ir patvirtinus, kad jūsų kortelė „Vilnius Pass“ nebuvo aktyvinta, jos galiojimas bus sustabdytas, o jūs per 5 dienas gausite pinigų grąžinimą patvirtinantį laišką. Per 30 dienų nuo šio patvirtinimo jums bus pervesti pinigai į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už kortelę.

Jei kortelę „Vilnius Pass“ pirkote viename iš Vilniaus turizmo informacijos centrų, ją, pateikę pirkimo kvitą, grąžinti galėsite tik tame pačiame centre, kuriame ji buvo įsigyta. Svarbu! Kortelė „Vilnius Pass“ turi būti neaktyvinta nė viename lankytiname objekte.

Aktyvinę kortelę „Vilnius Pass“, jos grąžinti negalėsite. Pinigai už pamestas, sugadintas ar pavogtas korteles taip pat negrąžinami.

Kiekvienam pirkėjui sąskaita faktūra išsiunčiama el. paštu.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.