„Į sveikatą!“ Prisimindami šią frazę, leiskimės į pažintį su spalvingu Vilniaus naktiniu gyvenimu, užsukdami į sparčiai populiarėjantį Stoties rajoną ir Naujamiestį. Šios miesto vietos šiandien išgyvena tikrą renesansą.

Young’s Club

Kai seniausio miesto „Halės“ turgaus prekystaliai užmiega, čia pasikeičia ir muzika, ir lankytojai, ir gėrimai. Užsukite kokteilio į vakarais turguje veikiantį barą „Young‘s Club“. Penktadieniais ir šeštadieniais čia įprastai šokdina didžėjai.

Adresas: Pylimo 58
facebook.com/YoungsClubVilnius

Dėvėti

Anksčiau šioje vietoje buvo dėvėtų drabužių parduotuvė, dabar čia įsikūręs baras „Dėvėti“. Šaltas alus, karštos picos ir tiesiai iš krosnies traukiamos pitos. Ir, be abejo, vakarėliai.

Adresas: Sodų 3
facebook.com/barasdeveti

Vijokliai

Baras „Vijokliai“ ne veltui taip pavadintas. Iš išorės apsivijęs vijokliais, o viduje – knygomis. Šnarančių lapų sieną norėsis fotografuoti, o čia ruošiamą buritą sušveisite akimirksniu. Tačiau tikrasis stebuklas yra lauko terasa, nuo kurios atsiveria vaizdas į netoliese esantį geležinkelį. Toks vaizdas saulei leidžiantis nuteikia itin romantiškai.

Adresas: Pylimo 66
facebook.com/VijokliaiBG

Peronas

Tikriausiai sunku būtų rasti vilnietį, kuris nežinotų „Perono“ – baro ir vakarėlių erdvės, įsikūrusios pirmame Vilniaus geležinkelio stoties traukinių perone. Romantikos suteikia išvykstantys ir atvykstantys traukiniai, tačiau čia verta užsukti dėl renginių ir koncertų. Kas ir kada ten vyksta, sužinokite „Perono“ paskyroje Facebook‘e.

Adresas: Geležinkelio 6
facebook.com/peronasbaras

Loftas

Dabar keliaukime į kitą madingą Vilniaus rajoną – Naujamiestį. Buvusioje gamykloje jau dešimtmetį veikia menų fabrikas „Loftas“, bene aktyviausia erdvė visoje šalyje, kurioje vyksta muzikos, kino, teatro, mados, šokių projektai, seminarai bei konferencijos ir parodos.

Adresas: Švitrigailos 29
facebook.com/loftasvilnius

Elektrit

Loftų kvartale šiek tiek atokiau pasislėpęs veikia kiek alternatyvus baras „Elektrit“. Tai paprasta vieta, kurioje draugai susitinka išgerti alaus, pažaisti smiginį ar pažiūrėti sporto varžybas. Jokių įmantrybių.

Adresas: T. Ševčenkos 16
facebook.com/elektrit.pub

Amy Winehouse

Palypėję į J. Basanavičiaus gatvės kalną, kitapus Lietuvos rusų dramos teatro ir visai šalia romantiškosios Romain‘o Gary skulptūros, atrasite naują vyninę „Amy Winehouse“. Nedidukė, jauki ir keletą staliukų viduje turinti vieta vasarą atveria erdvią vijokliais ir lemputėmis apraizgytą terasą. Beje, jei galvojate, kad garsiosios britų dainininkės muzika šioje vyninėje skamba nuolatos, smarkiai klystate!

Adresas: Basanavičiaus 14A
facebook.com/AmyWinehouseVilnius