Jei norite patekti į tikrai gerą barą ar vakarėlį, keliaukite į Vilniaus, Islandijos arba Vokiečių gatvę. Ši trijulė – pagrindinės sostinės naktinio gyvenimo arterijos, kuriomis teka naktinėtojų srautas. Kokių alaus restoranų, barų ir klubų ten rasite? Skaitykite toliau.

Vilniaus gatvė

Pradėkime nuo Vilniaus gatvės. Kaip sakoma, kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Čia panašiai – tikra gausybė barų ir restoranų. Neformalia britiško pub‘o atmosfera tiek vietinius, tiek užsienio svečius traukia „Gringo“ baras. Jei mėgstate žaisti stalo futbolą ar stebėti sporto varžybas tiesiogiai, tuomet ši vieta jums tikrai patiks. Beje, dieną čia galite užsukti pietų. Šis baras siūlo puikius šaltibarščius.

rePUBlic“ – dar vienas alaus baras šioje gatvėje. Išpopuliarėjęs Kaune, kur šiuo metu veikia net trys tokie, pasiekė ir sostinę. Daugybė ekranų vilioja sporto aistruolius būtinai čia užsukti.

Pakeliui į Vokiečių gatvę išsipusčiusi minia leis suprasti, kad esate šalia „Distilerijos“ ir „The Bubbles. Champagneria“. Toliau žingsniuodami matysite barą „Drops“, jo kaimyną, išskirtinę romo ir kokteilių įvairovę siūlantį „Rhum Room“, jaunesnių lankytojų dėl draugiškų kainų pamėgtą „Plus Plus Plus“ ir istoriniame vienuolyno pastate esantį „Trinity“. Čia trejybę sudaro europietiškos virtuvės restoranas ir du barai, kurių vienas siūlo aperityvą, kitas – digestyvą.

Islandijos gatvė

Sukime į Islandijos gatvę. Dešinėje pusėje – vienas seniausių ir geriausių kokteilių barų mieste – „Alchemikas“. Jis garsėja profesionalia komanda, klasikiniais bei vintažiniais kokteiliais ir retų gėrimų kolekcija.

Visai šalia veikia senas geras „Piano Man Bar“, vietinių vadinamas tiesiog „Piano Man“. Kad čia patektumėte, kartais gali tekti ir pasigrūsti, ir pasistumdyti alkūnėmis, nes lankytojų barui netrūksta. Tačiau tikrai nenusivilsite, nes pastangas su kaupu, atpirks pilstomo alaus ir viskio gausa, puikus meniu ir draugiškas personalas.

Kairėje pusėje rasite jau prieš gerą dešimtmetį įsikūrusį Azijos virtuvės restoraną „Briusly“, o antrajame jo aukšte esančiame naktiniame klube „Opium“ groja žinomi house ir techno muzikos rykliai.

Būtina išskirti gatvės naujoką – barą „Pamella“. Kokteiliai, maistas ir muzika – viskas kokybiška, kaip ir kitame tų pačių savininkų bare „Love“. Lydimi rožinės šviesos leiskitės laiptais žemyn ir patys tuo įsitikinkite.

Aplink Vokiečių gatvę

Vokiečių gatvė nusėta kavinėmis ir restoranais, tačiau barų nėra daug. Visi išsislapstę aplinkinėse gatvelėse. Pavyzdžiui, įsukę į Šv. Mikolojaus gatvę, prieisite garsųjį kaimiško alaus barą „Šnekutį“.

Etmonų gatvėje nepraeikite pro sunkias duris, vedančias į šurmulingą kiemelį. Čia po vienu stogu glaudžiasi dvi puikios įstaigos - legendinė „Špunka“ ir picerija „Monstro“. Nenuostabu, kad alus ir pica yra populiariausia kombinacija.