Prekybos centrai Vilniuje

Sumanėte paišlaidauti? Pasiruoškite puikiai praleisti laiką Vilniuje ir būtinai palikite vietos lagamine garsiausiems pasaulio prekių ženklams ir lietuvių dizainerių kūriniams. Štai jūsų asmeninis vadovas po svarbiausius Vilniaus prekybos centrus.

G9

Pačiame Vilniaus centre, Gedimino prospekte įsikūręs prekybos centras G9 kviečia mados ir maisto mylėtojus. Čia rasite skandinaviškų prekės ženklų –„Lindex”, „COS”, „H&M“ – parduotuves, knygyną, taip pat pirmąją Baltijos šalyse kavos „Nespresso” parduotuvę.

Ieškote autentiškos dovanos, priminsiančios viešnagę Vilniuje? Užsukite į „Locals.lt” – čia rasite lietuvių dizainerių, mados kūrėjų, juvelyrų darbų. Išalkusiems – platus patiekalų, nuo veganiškos virtuvės iki picų, burgerių ir netgi japoniškų koldūnų, pasirinkimas stilingoje gastronomijos erdvėje „Food Hall”.

Sužinokite daugiau


CUP

Prekybos centras CUP yra įsikūręs dešiniajame Neries krante (Vilniaus senamiesčiui priešingame krante). CUP lengvai pasieksite pėsčiomis pereidami Baltąjį tiltą. Penkių aukštų prekybos centras patenkins visus jūsų poreikius. Čia rasite drabužių, avalynės, technikos prekių, papuošalų, kosmetikos parduotuves, knygyną, maisto parduotuvę, restoranus, kepyklėles ir pramogų zoną.

Sužinokite daugiau


AKROPOLIS

„Akropolis“ – didžiausias prekybos centras Vilniuje. Čia rasite viską, ko širdis geidžia, nuo mados ir kosmetikos iki maisto prekių bei technikos – viskas po vienu stogu. Knygų mylėtojai, sukluskite! Šiame prekybos centre įsikūręs didžiausias knygynas Baltijos šalyse – „Pegasas”. Prekybos centre apstu ir pramogų, čia rasite kino teatrą, boulingo klubą ir ledo čiuožyklą.

Sužinokite daugiau


PANORAMA

Pirkinių sau, savo šeimai, draugams ar namams dairykitės moderniame ir šiuolaikiškame prekybos centre „Panorama“.  Jame rasite populiarių pasaulinių prekės ženklų parduotuves, platų drabužių, avalynės, žaislų, namų apyvokos daiktų ir technikos pasirinkimą. Prekybos centre veikia daugiau nei 20 kavinių, kuriose galėsite atsikvėpti ir pasistiprinti.

Sužinokite daugiau


OZAS

Norite atsinaujinti spintą? Skubėkite į prekybos centrą „Ozas”, kuriame įsikūrusios tiek jau puikiai pažįstamos, tiek naujų prekės ženklų parduotuvės. Drabužiai ir avalynė visai šeimai, kosmetika, technika, namų interjero detalės – čia tikrai galėsite rinktis iš plataus prekių asortimento. Prekybos centre „Ozas“ taip pat veikia kino teatras ir pramogų zona.

Sužinokite daugiau


NORDIKA

Prekybos centre „Nordika“ ieškokite prekių tiek sau ir savo vaikams, tiek namams ir jų grožiui bei jaukumui kurti. Sporto entuziastai nenusivils užsukę į sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvę „SportsDirect.com” ir į šalia įsikūrusią „Decathlon” parduotuvę.

Ieškote naujų akcentų namams? Pirmyn į kaimynystėje esančią „IKEA” – čia rasite viską, apie ką tik galite pagalvoti.

Sužinokite daugiau

BIG

Šiek tiek atokiau nuo miesto centro esantis prekybos centras kupinas savų paslapčių, patikėkite! Jaukios erdvės pasisėdėjimui su knygomis, kasdienės prekės ir žinomi avalynės, aprangos ženklai (DEICHMANN, RIEKER, NIKE, FAME, F8, PEPCO). Specializuotos profesionalios kosmetikos (CASCADA), buitinės technikos (KRINONA, TOPO CENTRAS). Šalia MAXIMOS įsikūrusios jaukios krautuvėlės siūlo praturtinti savo ar svečių stalą gardžiais pyragais (CRUSTUM) ir netradiciniais saldumynais (ALKAVA), geros kokybės vynu (VYNOTEKA) ar naminiu kumpeliu (ŠERNO PĖDA). Niekur neskubate? Pasilepinkite grožio procedūromis BURŽUA, BEAUTY NAIL ir EQUADOR soliariume. O po to būtinai užsukite gardžiai pavalgyti viename iš BIG Vilnius restoranų (ETNO DVARAS, SUSHI EXPRESS, ČILI PICA, ARCHIES BURGER, CHAČAPURI).

Sužinokite daugiau