Ekskursija po Žvėryno rajoną

Norėdami pabėgti nuo miesto šurmulio ir pajusti kurorto dvasią, neturėsite išvykti iš Vilniaus. Žvėrynas, savo pavadinimą gavęs dar XVI a., kai miške buvo laikomi didikų Radvilų medžioklei skirti žvėrys, nuo seno buvo mėgstama miestiečių pasivaikščiojimų vieta, o XIX–XX a., čia įsikūrus vandens gydykloms ir pirtims, virė tikras kurorto gyvenimas. Ir šiandien šis žalias rajonas iš kitų miesto vietų išsiskiria savo išskirtine medine architektūra ir čia tvyrančia ramybės aura.

Ar pavyks surasti visus 108 Žvėryno medinukus, kurių šveicariški bokšteliai, rusiško stiliaus langų apvadai, tradicinė lietuviška kiaurapjūvio ornamentika ar spalvotų stikliukų verandos vitražai iš tolo traukia akį?
Šalia Liubarto tilto rasite nedidukę, savo architektūra išsiskiriančią, kenesą, vienus iš dviejų Lietuvoje esančių karaimų maldos namų. Įspūdinga Vilniaus Dievo Motinos ikonos „Ženklas iš dangaus“ cerkvė yra tarsi atsvara kitame Gedimino prospekto gale esančiai Vilniaus katedrai. Ieškantiems dar daugiau natūralumo patiks šio rajono dalis, į kurią pateksite perėję tiltą į Vingio parką – atsidursite miške, kuriame galite sutikti net stirnų.

Registracija baigta 

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.