Ekskursija po Verkių rajoną

Pasak legendos, teritorija Verkių pavadinimą gavo dėl to, kad čia vienoje iš ąžuolo drevių buvo rastas verkiantis kūdikis. Šis kūdikis – garsusis pranašas Lizdeiką, išpranašavęs Vilniaus miesto įkūrimą.

Aplankykite XVIII a. neoklasikinį Verkių rūmų kompleksą, kurio interjeras buvo atkurtas pagal autentišką istorinį jų vaizdą. Vaikščiodami po Verkių parką, į nuostabias Vilniaus panoramas galėsite žvelgti iš viršaus. Aplankykite ir buvusios pagoniškos šventyklos vietą.
Pasivaikščiokite Žaliųjų ežerų miškais ir nepamirškite romantiškai pasiplaukioti valtele. Ar žinote, kad stebėtina žalia šių ežerų vandens spalva atsirado dėl didelio ištirpusių karbonatų kiekio požeminiame vandenyje, kuriuo maitinami ežerai?

Taip pat atraskite Vilniaus Kalvarijų kryžiaus kelią bei Trinapolio trinitorių vienuolyno kultūrinį kompleksą. Vilniaus Kalvarijų kryžiaus kelias buvo įrengtas XVII a. Šis kelias, kurį sudaro 22 stotelės, atkartojo originalų Jeruzalėje einantį kelią.

Ekskursijos maršrutas pritaikytas mamos su vaikų vežimėliais ir judėjimo negalią turintiems.

Registracija baigta

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.