Ekskursija po Naujininkų rajoną

Tik pastatyti Naujininkai pirmiausia buvo naujakurių darbininkų gyvenvietė, dėl daugybės fabrikų kadaise vadinta „Kaminais“. Iki šių dienų Naujininkai priskiriami prie pramoninių rajonų, juk šalia įsikūręs Vilniaus oro uostas, yra geležinkelio mazgas.

Rajone nuo seno harmoningai sugyveno daugybės tautų ir tikėjimų vilniečiai. Todėl čia rasite ir vieninteles sentikių kapines, ir šalia veikiančias stačiatikių kapines.
Apsilankę Naujininkuose galite užsukti į farmacijos muziejų „Entafarma“, kuriame akį traukia įvairiausių formų, dydžių ir spalvų buteliai ir buteliukai: ir tušti, ir su vaistų likučiais. Unikaliausias iš jų – nedidelis buteliukas su anyžinio skysčio likučiais, kuris buvo rastas Napoleono laikų kareivio drabužiuose.

Liepkalnyje smagiai praleisite laiką bet kuriuo metų laiku. Čia pat yra slidinėjimo ir vasaros rogučių trasos, laipynių parkas. Ir, žinoma, tai yra puiki vieta stebėti lėktuvus.

Registracija baigta

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.