Ekskursija po Naujamiesčio rajoną

Madingiausias, prie senamiesčio prisiglaudęs, Vilniaus rajonas knibžda kūrybinėmis idėjomis. Čia rasite dizaino parduotuvių, klubų ir kavinių. XIX a. šiandieninio Naujamiesčio teritorijoje buvo vartai, vedantys į Vilniaus miestą, – Baltieji stulpai žymėjo miesto ribą, čia buvo įkurta muitinė.
Sovietmečiu rajone buvo įsikūrę daugybė gamyklų ir fabrikų, čia veikė net slapta Aviacijos pramonės ministerijos gamykla kodiniu pavadinimu „555“. Šiandien rajono pramonines teritorijas užkariauja menas. Gatvės meno galerijoje po atviru dangumi  „Open Gallery“ visą parą mėgausitės gatvės meno darbais ir instaliacijomis. Legendiniame pastate „Kablys“ pasivažinėsite riedučių ir riedlenčių parke. Rajone gyva ir neformalioji kultūra.

Tiesa, čia savo vietą atrado ne tik kultūra. Iš tolo pamatysite auksinius Šv. Konstantino ir Michailo cerkvės kupolus. Greta – santuokų rūmai ir Tauro kalnas, nuo kurio atsiveria įspūdinga miesto panorama. Pasigrožėkite!

Registracija baigta

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.