Ekskursija „Lietuvos Jeruzalės pėdsakais“

Šimtmečių šimtmečiais žydai ir lietuviai gyveno greta. Bet ką iš tikrųjų mes žinome apie žydus, kurie iki antrojo pasaulinio karo buvo didžiausia tautinė mažuma Lietuvoje? Šios ekskursijos metu, vaikščiodami gerai žinomomis gatvėmis, pažvelgsite į šią tautą kitomis akimis.

Per ekskursiją sužinosite apie  kadaise Vilniaus senamiesčio gatvelėse ir skersgatviuose šurmuliavusį, šiandien jau dingusį, pasaulį. Bandysime kartu atrasti litvakų paliktus laiko ženklus, iki šiol egzistuojančius pačioje Vilniaus širdyje. Kokie žydų istorijos veikėjai „slepiasi“ Katedros fasade? Ką autentiško iki šių dienų galima rasti Stiklo kvartalo viduramžių mūruose? Daugiau sužinosite apie žymius architektūros kūrinius, apie Žydų kvartalo atsiradimą, apie Vilniaus Gaoną ir daugybę kitų praeities detalių bei išgirsite išskirtinių asmeninių istorijų. Taip pat aplankysite vienintelę veikiančią Vilniaus miesto sinagogą, kurioje sužinosite, kaip jai pavyko išlikti iki mūsų dienų.

Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl nepamirškite užsiregistruoti iš anksto. Ekskursijos kaina – 5 Eur.

Susitikimo vieta:

Katedros aikštė, varpinės bokštas
Google Maps

Data ir laikas:

2020 09 25 17:00 val.
2020 09 26 11:00 val.
2020 09 27 11:00 val.

Trukmė:

2 val.

Kaina:

5 € 

Telefono nr.:
El. paštas:
Svetainė:
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.