Ekskursija „Dingęs Vilnius“

Vilniaus senamiestis – ypatingas Europos turtas. Vaikščiodami jaukiomis gatvelėmis galime pajusti istorijos laikmečių subtilybes, įsivaizduoti viduramžių miesto gyventojų kasdienybę, net sužinoti įvairiausių valdovų ar paprastų miestiečių gyvenimo istorijas ir nutikimus.

Laikas keitė miesto veidą. Jis buvo ir puoselėjamas, jis buvo ir darkomas. Taip,  daugybės istorijos liudininkų jau seniai nebėra, tačiau jie išliko atsiminimuose, nuotraukose, istorijose. Šioje ekskursijoje atrasite ir daugiau sužinosite apie dingusius įdomiausius miesto objektus, taip pat atkursime tikrąją miesto dvasią, seniai nugrimzdusią užmarštin.

Jūsų dėmesį prikaustys seniausios miesto gatvių paslaptys, sužavės siauros senamiesčio gatvelės, sužinosite apie iš žemėlapių išnykusius Vokiečių g. pastatus, išvysite didikų rezidencijas, gynybinės miesto sienos plytgalius Rūdninkų kvartale.

Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl nepamirškite užsiregistruoti iš anksto. Ekskursijos kaina – 2 Eur.

Susitikimo vieta:

Katedros aikštė, varpinės bokštas
Google Maps

Data ir laikas:

2020 09 25 d. 18:00 val.
2020 09 26 d. 12:00 val.
2020 09 27 d. 12:00 val.

Trukmė:

2 val.

Kaina:

2 €

Telefono nr.:
El. paštas:
Daugiau informacijos:
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.