Šiuolaikiškas maršrutas: 3G maršruto autobusas

Vilniuje ypatingas ne tik senamiestis. Apžiūrėkite Fabijoniškes ir Šeškinę – rajonus, kuriuose gimė tokie garsūs užsienio serialai kaip „Černobylis“ ar „Jaunasis Valanderis“.

Prisiminkite Baltijos kelią, apsilankę prie „Laisvės kelio“ skulptūros. Juk šiandien „turime“ laisvę ir galime džiaugtis šiuolaikišku Vilniumi. Prie Europos aikštės išdygę stiklo bokštai gaudys saulės atspindžius.

Keliaudami Žaliuoju tiltu nepamirškite užmesti akį ir į Neries upę, kurios krantuose verda aktyvus gyvenimas. Iškart už jos – išskirtinis, monumentaliosios architektūros Operos ir baleto teatro kompleksas. Pro vitrininius teatro langus iš tolo matyti įspūdingi teatro šviestuvai..
Lukiškių aikštėje nuolat verda gyvenimas, čia pat trykšta smagus fontanas.

Tačiau Vilniaus miestas yra aktyvus ne tik centre. Naujamiestyje esančioje „Open Gallery“ pamatysite įspūdingų gatvės meno kūrinių. Atskleisite neatrastą Naujininkų rajoną. O nuvykę į oro uostą išgerkite puodelį kavos, stebėsite, kaip kyla lėktuvai, ir patys pasijusite tarsi turistai.

Išvykimo stotelė:

Fabijoniškių žiedas

Data ir laikas:

2020 09 27 10:33
2020 09 27 12:23

Kaina:

Važiuojant autobusu būtina turėti galiojantį viešojo transporto bilietą

slides
slides
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.