Pažintinis maršrutas: 89-ojo maršruto autobusas

Vilnius turi daugybę veidų. Atskleiskite juos visus pažintinio maršruto metu.

Persikelkime į dešinįjį Neries krantą, moderniąją miesto pusę. Europos aikštė sublizgės stikliniais dangoraižiais. Sustosite prie Nacionalinės dailės galerijos, į kurią užsukę iš naujo atrasite M. K.  Čiurlionio paveikslus įspūdingoje virtualios realybės instaliacijoje „Angelų takais“.

Maršrutas pasiūlys ir ypatingą staigmeną – vaizdą tarsi iš miesto atvirukų. Įspūdinga balta Vilniaus katedra, jos varpinė, Gedimino bokštas ir Trijų kryžių kalnas, svarbiausi miesto simboliai, jūsų lauks vienoje vietoje.

Nuo Subačiaus apžvalgos aikštelės, tarsi iš gražiausių kino juostų, atsivers įspūdinga senamiesčio panorama. Akies krašteliu pamatysite ir kūrybingąją Užupio Respubliką. Čia apsižvalgykite atidžiau, Vilnelės upėje rasite įspūdingų meno instaliacijų.

Autobusas jus atveš iki Rasų kapinių, kuriomis pasigrožėsite iš tolo ar išlipę praleisite keletą valandų ieškodami M. K. Čiurlionio, Jono Basanavičiaus, Mykolo Romerio ar net Jozefo Pilsudskio širdies poilsio vietų.

Pakeliui sustokite prie Aušros vartų – vienintelių išlikusių gynybinių miesto vartų. Čia pamatysite ir stebuklais garsėjantį Švč. Mergelės Marijos paveikslą, kurio išvysti plūsta piligrimai iš viso pasaulio. Siauromis Senamiesčio gatvelėmis keliaukite iki pat miesto širdies – Rotušės, – kurioje jau daugybę šimtmečių verda gyvenimas.

Kelionę pabaikime prie MO muziejaus. Atkreipkite dėmesį į išskirtinę, pasaulyje įvertintą, Danielio Liebskindo muziejaus architektūrą. Užsukite į šiuolaikinio meno parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“ ar pasinerkite į operos užkulisius parodoje „Iš tos operos“.

Išvykimo stotelė:

Antano Tumėno (kryptis - Stotis)

Data ir laikas:

2020 09 27 10:34
2020 09 27 12:10

Kaina:
Važiuojant autobusu būtina turėti galiojantį viešojo transporto bilietą

slides
slides
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.