Istorinis maršrutas: 2-ojo maršruto troleibusas

Kaip harmoningai Vilniuje dera sena ir nauja! Pro troleibuso langą grožėkitės slenkančiais į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukto senamiesčio vaizdais.

Kelionę pradėsite Saulėtekyje, kur galėsite apsilankyti Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro skaitykloje ir, žinoma, įkvėpsite gryno pušyno oro.

Važiuodami toliau išvysite, kaip atrodo Sapiegų rūmai, atgimę naujam gyvenimui. Troleibusas jus atveš iki gražiausio pasaulyje baroko perlo – Šv. Petro ir Povilo bažnyčios. Apgaulingai kukli išorė slepia nuostabius lobius.

Pamatysite Neryje plaukiančius laivelius, taip pat miesto ramybę saugančius, penkis šimtmečius menančius, Gedimino pilies bokštus. Istorinių žinių gausite Lietuvos nacionaliniame muziejuje, kur jūsų laukia unikali paroda, kurios metu išvysite 13 tūkstančių metų skaičiuojantį raginį kirvį.

Išsukę į Gedimino prospektą užmeskite akį į baltuojančią Vilniaus katedrą ar kitoje pusėje, Žvėryne, matomus Vilniaus Dievo Motinos ikonos „Ženklas iš dangaus“ cerkvės bokštus.

Akimirkai stabtelėkite prie MO muziejaus. Architekto Danielio Liebskindo suprojektuoto muziejaus sprendimus įvertino net geriausi pasaulio profesionalai. Galbūt net išlipsite šalia muziejaus esančioje stotelėje ir užsuksite į šiuolaikinio meno parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“ ar pasinersite į operos užkulisius parodoje „Iš tos operos“.

Išvykimo stotelė:

Senoji plytinė (kryptis - Stotis)

Data ir laikas:

2020 09 27 10:27
2020 09 27 11:49

Kaina:
Važiuojant troleibusu būtina turėti galiojantį viešojo transporto bilietą
slides
slides
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.