Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Ekskursija po Stoties rajoną

Vilniaus geležinkelių stotis buvo pastatyta 1862 m. ir buvo skirta traukiniams, važiuojantiems iš Sankt Peterburgo į Varšuvą, o dabartinis stoties pastatas čia stovi nuo 1950 m. Anksčiau šis rajonas buvo lankomas tik atvykstančių ar išvykstančių keliautojų, tačiau per kelerius pastaruosius metus Stoties rajonas smarkiai pasikeitė.
Dabar tai yra populiari vieta, kupina kultūrinio ir aktyvaus naktinio gyvenimo. Net jei neplanuojate niekur vykti, užsukite pasižvalgyti po šio rajono apylinkes. Stoties rajone atgimsta madingiausi barai ir kavinės, vyksta gyvos muzikos koncertai, alternatyvūs renginiai ir buriasi aktyvi jaunų žmonių bendruomenė.

Stoties rajonas įsikūręs ypač patogioje vietoje, šalia įspūdingojo senamiesčio, tačiau ne toks išgražintas, šiek tiek alternatyvus. Vaikštinėdami po rajoną nepamirškite pasidairyti ir pasigrožėti gatvės menu. Tačiau nepamirškite ir istorijos. Halės turgaus kompleksas ir aplinkiniai „Art Nouveau“ stiliaus statiniai padeda rajonui išlaikyti savitą senąjį žavesį.

Registracija baigta

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.