Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Nuo balandžio 19 d. atveriamos erdvės renginiams

Lietuvoje karantinas pratęsiamas iki birželio 1 d., tačiau laisvinami ribojimai renginiams, kultūros, sporto, prekybos įstaigoms.

Leidžiami renginiai, kai juose dalyvauja ne daugiau kaip 150 žiūrovų, laikantis nustatytų reikalavimų. Renginius uždarose erdvėse leidžiama organizuoti, kai užpildoma ne daugiau kaip 30 proc. visų sėdimųjų vietų.
Prekiauti maistu ir gėrimais bei teikti kitas paslaugas renginių vietose draudžiama.

Veiklą atnaujinti gali viešojo maitinimo įstaigos, restoranai, kavinės ir barai nuo 7 iki 21 valandos, kai užsakytas maistas ir gėrimai vartojami prie atvirose erdvėse esančių staliukų, prie vieno staliuko leidžiant sėdėti ne daugiau nei 2 asmenims, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius. Gali veikti maitinimo įstaigos, restoranai, kavinės ir barai, esantys jūrų ir oro uostų keleivių išvykimo terminaluose, kai užsakytas maistas ir gėrimai vartojami prie staliukų, prie vieno staliuko leidžiant sėdėti ne daugiau nei 2 asmenims, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius.

Veido kaukės atvirose erdvėse neprivalomos, kur 2 metrų spinduliu nėra kitų žmonių, išskyrus šeimos narius. Veido kaukės yra privalomos patalpose.

Visos prekybos vietos bus atidarytos, tačiau prekybos centrai ir kitos ne maisto produktų parduotuvės ar prekybos vietos šeštadieniais ir sekmadieniais turės būti uždarytos.

Viešojo transporto keleiviams bus leidžiama keliauti sėdint ir stovint, jei tarp jų išlaikomas bent vieno metro atstumas.

Apribojimai ir privalomi reikalavimai atvykstantiems iš užsienio.

Daugiau informacijos www.koronastop.lrv.lt

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.