Atnaujinta Tarptautinių renginių rėmimo programa

Siekdama paskatinti konferencijų ir kitų renginių organizatorius drąsiau planuotis ir organizuoti verslo bei mokslo renginius Go Vilnius atnaujino Tarptautinių renginių rėmimo programą ir kviečia ja naudotis.

Programa yra skirta tikslinei auditorijai skirtiems renginiams, kuriuose dalyvaujama išimtinai tik dėl profesinių priežasčių, pvz., darbdavio pavedimu, mokslo tyrimų tikslu ir pan.  Tai gali būti konferencijos, kongresai, forumai, asamblėjos, suvažiavimai, mokymai, seminarai ir kiti panašaus pobūdžio renginiai, kuriuose visi dalyviai yra registruojami ir žinomi organizatoriui. Ši programa nėra skirta sporto, kultūros, pramoginiams renginiams.

Į programą gali aplikuoti renginiai atitinkantys šiuos kriterijus: 

  • Renginys vyksta mokamoje renginių erdvėje Vilniuje;
  • Renginyje dalyvauja min. 30 dalyvių, iš kurių 20% yra  užsieniečių
  • Renginio trukmė yra bent viena diena (min 4 val.);

Programa yra skirta kompensuoti tiek gyvų, tiek hibridinių renginių organizavimo išlaidas. Kompensacijos suma nustatoma įvertinus renginio dalyvių skaičių, trukmę, sektorių, tipą, strateginę svarbą miestui ir siekia 1000 – 30000 Eur. 

Aplikuoti į programą gali Lietuvos ir užsienio vieši bei privatūs juridiniai asmenys organizuojantys tarptautinį renginį savo kaštais bei prisiimantis finansinę, ekonominę, organizacinę ir įstatyminę atsakomybę už renginio organizavimą arba agentūros bei fiziniai asmenys veikiantys renginio organizatoriaus  vardu.

Daugiau

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.