Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Projektas „Meet a Local“

Vilnius – beveik 700 metų skaičiuojantis miestas, kuriame slypi daugybė istorijų. Projektas „Meet a Local“ suteikia galimybę sužinoti šias istorijas ir pačiam jas papasakoti. Susitikę su vilniečiu apie Vilnių sužinosite ne sausų istorinių faktų. Bendraudami su savanoriu, keliaudami miesto gatvėmis, apsilankę muziejuje ar prisėdę kavinėje pažinsite miesto kasdienybę ir paslaptis. Tačiau, jei gyvenate Vilniuje, būtent jūs galite būti žmogus, kuris kitiems atskleis ne tik miesto dvasią, bet ir savo mėgstamas vietas.

Susitikite su „Meet a Local“ savanoriu

Visada smagu pamatyti miestą čia gyvenančių žmonių akimis. Nors apie Vilniuje verdantį gyvenimą girdėti daug istorijų, tačiau čia visko tiek daug, kad kartais sudėtinga surasti būtent tai, kas patiktų jums. Susitikę su vilniečiu savanoriu miestą pažinsite pagal savo pomėgius. Sužinokite, kur gauti geriausios kavos, kokiame muziejuje įdomiausia paroda, kokie nemokami koncertai dabar vyksta, ar kur apsilankyti vakare. „Meet a Local“ savanoriai atskleis visas paslaptis.

Noriu susitikti su „Meet a Local“ savanoriu!

„Meet a Local“ savanoriai

Atvykus į naują šalį ar miestą smagu pažinti ne tik turistiniuose giduose aprašytas vietas. Tavo veikla bus paprasta – tiesiog pabūti draugu iš Vilniaus. Kelios valandos tavo dėmesio miesto svečiui – pasivaikščiojimas po senamiestį, puodelis kavos mėgstamoje kavinėje, netikėtų ar neturistinių miesto vietų parodymas – neatrodo labai sudėtinga, tačiau keliautojas jų nepamirš dar ilgai. O gal tai bus naujos draugystės pradžia?

Noriu būti „Meet a Local“ savanoriu!

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.