Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

„Meet a Local“ savanoriai

Atvykus į naują šalį smagu pažinti ne tik turistiniuose giduose aprašytas vietas. Tavo veikla bus paprasta – tiesiog pabūti draugu iš Vilniaus. Kelios valandos tavo dėmesio miesto svečiui – pasivaikščiojimas po Senamiestį, puodelis kavos mėgstamoje kavinėje, netikėtų ar neturistinių miesto vietų parodymas – neatrodo labai sudėtinga, tačiau keliautojas jų nepamirš dar ilgai. O gal tai bus naujos draugystės pradžia?

Neabejok ir leiskis į nuotykį. Jei nesiryžti, išsklaidysime kelis mitus.

Tam reikia daug laiko.
„Meet a Local“ savanorio susitikimas su turistais truks tiek, kiek norėsi pats. Net jei susitiksi su vienu miesto svečiu, pakeisi jo patirtį Vilniuje.

Yra geriau Vilnių pažįstančių žmonių.
Ieškome ne profesionalių Vilniaus gidų. Nesvarbu, ką tu dirbi ar veiki gyvenime. Įsivaizduok, kad pas tave atvyksta draugai iš užsienio ir tu nori jiems parodyti savąją Vilniaus versiją. Savanoriu gali tapti kiekvienas, vyresnis nei 18 metų, mėgstantis Vilnių ir mokantis anglų kalbą. Svarbu, kad norėtum bendrauti ir dalintis savo įspūdžiais apie miestą.

Kas man iš to?
Susipažinsi su žmonėmis iš viso pasaulio, ne tik aprodysi jiems miestą, bet ir sužinosi daug naujo apie kitas kultūras, praplėsi įdomių pažinčių ratą. 

Jei dvejonių nebeliko, registruokis pasirinkdamas tau tinkamiausią laiką. Lauk patvirtinimo laiško ir susitik su turistais!

Noriu būti "Meet a Local" savanoriu!

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.