Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Poilsis Vilniuje, po kurio reikės pailsėti

Teminiai savaitgaliai mieste – būdas kiekvieną kartą miestą atrasti vis kitaip. Išsirinkite jūsų norus atitinkantį savaitgalio planą arba… išbandykite visus!

Savaitgalis su vaikais

Savaitgalis su vaikais

Laikas su šeima praturtina. Jam nėra tinkamesnio meto kaip po darbų savaitės prasidėjęs savaitgalis. Šeimos savaitgalio metu Vilniuje įdomių veiklų ras tiek senelis, tiek mažieji šeimos nariai. Pastarųjų lauks smagios edukacinės veiklos, vaikiški meniu, restoranai su žaidimų aikštelėmis, pramogos ir įvairūs renginiai.

Rinktis savaitgalį

Lietingas savaitgalis

Lietingas savaitgalis

Deja (o gal – laimei?), lietingų savaitgalių pasitaiko ir vasarą, bet tai neturėtų sugadinti nuotaikos. Juk Vilniuje tiek daug raudonuojančių ir kitomis spalvomis nudažytų stogų, pasiruošusių ne tik priglausti sušlapusius miestiečius, bet ir pasiūlyti įvairių pramogų bei renginių. Beje, gėrėtis lietumi galima sėdint ne tik ant savo namų palangės, bet ir vienoje iš lauko terasą turinčių kavinių ar restoranų.

Rinktis savaitgalį

Romantiškas savaitgalis

Romantiškas savaitgalis

Vilnius pulsuoja romantika! Siauros senamiesčio gatvelės, vidiniai kiemeliai, parkai ir sodai – ar vasaros dieną gali būti geresnių vietų mylimiesiems susitikti? O vakare pasimatymą galima tęsti stebint kiną po žvaigždėmis, vakarieniaujant dviese ir, galų gale, nepamirštant pasibučiuoti po viena iš mieste augančių alyvų.

Rinktis savaitgalį

Gastronominis savaitgalis

Gastronominis savaitgalis

Paruoškite savo skrandžius, liežuvius ir burnas, nes gastronominio savaitgalio metu šioms kūno dalims išties bus ką veikti! Nuo šmirinėjimo miesto turgavietėse iki gurmaniškų degustacijų restoranuose – visiems siūlomiems skoniams bus sunku atsispirti.

Rinktis savaitgalį

Savaitgalis ant kojų

Savaitgalis ant kojų

Eiti, bėgti ar galbūt Vilnių apvažiuoti dviračiu – savaitgalis ant kojų skirtas visiems, norintiems miestą patirti aktyviai! Kai tiek daug veiklų, laiko prisėsti atrasite tik, kai skrandis ims siųsti pirmuosius alkio signalus. Iki tol aktyvaus laisvalaikio entuziastai laiką galės leisti vandens ir pramogų parkuose, bėgimo ar dviračių maratonuose bei įvairaus kilometražo maršrutuose po miestą.

Rinktis savaitgalį

Meno mylėtojų savaitgalis

Meno mylėtojų savaitgalis

Vilnius pasiruošęs įkvėpti, o kas geriau tai padarys, jei ne miesto meno ir kultūros lobynai. Galerija šen, muziejus ten – ir meno mylėtojai jau lauks kitų parodų bei meno renginių sostinėje.

Rinktis savaitgalį

Viešbučių pasiūlymai

Viešbučių pasiūlymai

Vasarojant mieste palapinę verčiau iškeisti į viešbučio kambarį. Jaukus ir nedidelis ar ekstravagantiškas su karališko dydžio lova bei pusryčiais tiesiai į ją – viešbučių pasiūlymuose rasite tinkamiausią erdvę apsistoti.

Žiūrėti pasiūlymus
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.