Praktikantas (-ė) analitikos funkcijoje

„Go Vilnius“ yra oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra. Mūsų tikslas – padėti miestą atrasti turistams, investuotojams, talentams ir tarptautinių renginių organizatoriams.

Siekiame miesto plėtros, turizmo ir konferencijų sprendimus mieste grįsti duomenimis, todėl ieškome ir analizuojame prieinamą statistiką, informaciją, tyrimus Vilniaus miesto ir tikslinių užsienio rinkų lygmeniu, o reikiamos informacijos neradus - kuriame savo unikalius būdus naujų duomenų surinkimui ir apdorojimui.

Norime prie analitikos funkcijos pakviesti prisijungti praktikantą (-ę), kuris (-i) prie Go Vilnius vykdomų analitikos projektų prisidėtų duomenis apdorojant PowerBI įrankiu.

Jeigu tu gebi valdyti PowerBI (duomenų tvarkymas, duomenų šaltinių jungimas, dashboard kūrimas) ir nori tiesiogiai prisidėti prie sėkmingos Vilniaus miesto plėtros - aplikuok!

Pažadame tau lanksčias praktikos sąlygas ir galimybę pamatyti daug behind the scenes :)

Praktikantas (-ė) analitikos funkcijoje

* Privalomi laukai
Turi klausimų?
Saulenė Uogintaitė
Saulenė Uogintaitė

Personalo vadovė

+370 687 93189[email protected]
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.