Vilniaus restoranų dešimtukas vakarienei šventiniu laikotarpiu  

Geriausiai prisiminimus formuoja pojūčiai. Todėl kol skanausite šio šventinio laikotarpio gardžiausius kąsnelius, nepamirškite paragauti kuo daugiau skirtingų skonių visame mieste. Nebūtina būti rimtu maisto žinovu, kad įvertintum kulinarines Vilniaus restoranų „grožybes“. Išbandykite gurmaniškus patiekalus, vietinius gardėsius, aukštosios virtuvės ar tradicinius patiekalus.  

„Augustas ir Barbora Love Story Café“  

Atsipalaiduokite ir atsipūskite nuo šventinės karštinės ir apsilankykite pasakiškoje aplinkoje. Gražiosios epochos (La Belle Époque) romantika čia susipina su įmantriomis šventinėmis puošmenomis, todėl jūsų kava ir desertas neabejotinai taps ypatingi. Čia padarytos nuotraukos visada grąžins jus į nuostabius prisiminimus apie Vilnių.  

„Balzakas“  

Pajuskite Kalėdų dvasią Savičiaus gatvėje, kuri išpuošta kalėdinėmis girliandomis ir eglutėmis. Mėgaukitės prancūzų virtuve ir Monmartro atmosfera, dvelkiančia šventinio laikotarpio nuotaika.  

„Ponių laimė“  

Grįžkite laiku ir pasimėgaukite gabalėliu tradicinio lietuviško torto arba prancūziškais kepiniais. Ši kavinė – viena seniausių mieste. Užsisakykite kavos, desertą, atsisėskite prie lango ir stebėkite praeivius vienoje šventiškiausiai pasipuošusių Vilniaus gatvių.   

El Mercado  

Jeigu pavargote nuo žiemos, rinkitės ispanišką aplinką, ilgą vakarienę ir pokalbius su draugais. Arba atsisėskite šventiškoje terasoje su vaizdu į kalėdines dekoracijas ir mėgaukitės karštu šokoladu ir ispaniškosiomis spurgytėmis churros“.  

Viešbutis ir restoranas „Imperial  

Gal pasilepinkite fine dining restorane su nepriekaištingu aukščiausio lygio aptarnavimu? Išbandykite specialius Kalėdų laikotarpio ir kelis įmantrius visų pamėgtus patiekalus. Bent vieną vakarą praleiskite karališkai!

„Pacai 

Kalėdos – dalijimosi metas, o šis dalijimosi tipo (angl. sharing-plate) restoranas tam puikiai tinka. Vakaras elegantiškoje šventiškoje aplinkoje tarp XVII a. pastato sienų leis atsipalaiduoti ir patirti tikrą laimę.  

Amandus  

Tai ne restoranas, tai – pojūčių jūra! Apsilankykite degustacinėje vakarienėje ir pasijusite lyg gurmanų teatre, kur kiekvienas produktas atlieka savo svarbų vaidmenį. Besikeičiančios formos, spalvos ir tekstūros stebins tarsi geriausiame Kalėdų magijos ir triukų renginyje.  

„Telegrafas“ 

Mėgaukitės vakariene, žvelgdami į vieną gražiausių Kalėdų eglių Vilniaus Katedros aikštėje. Jeigu atvyksite prieš pat Kalėdas, pasistenkite vakarieniauti per Kūčias ir paragauti dvylikos tradicinių patiekalų, kurių rastumėte ant kiekvienos lietuvių šeimos stalo, tačiau su virtuvės šefo sumanyta staigmena.  

„Džiaugsmas“  

Jeigu leisdamiesi į maisto nuotykį norite pailsėti nuo kalėdinių dekoracijų gausos, žvilgtelėkite į „Džiaugsmo“ sezoninį meniu. Mėgaukitės šiuolaikiškai pateiktais tradiciniais lietuviškais produktais ir gardumynais. Jūsų lėkštė bus pilna vietos patiekalų, naminių rūkytos mėsos ir marinuotų produktų. Dėmesys čia skiriamas net smulkiausioms detalėms. 

Paupio turgus

Pasiruoškite išskirtinei maisto patirčiai „Paupio turguje“ – tai naujausia Vilniaus maisto kultūros vieta, kuri suburia žmones prie stalo su išskirtinių skonių patiekalais. Jei norite pasimėgauti vienu iš 16 restoranų šefų kūrinių arba rasti unikalių maisto produktų savo kulinarinei šventei namuose, „Paupio turgus“ – kupinas stebinančių gėrybių. Skanaus!

Susijęs turinys
Kalėdų tradicijos gyvos Vilniaus viešbučiuose
Kalėdų tradicijos gyvos Vilniaus viešbučiuose
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.