Vaizdai, nuo kurių suspindės jūsų akys  

Įsitikinkite, kad jūsų fotoaparatas visiškai įkrautas, nes Vilniuje tikrai rasite kuo pasimėgauti ir pasidžiaugti! Pradedant pribloškiančiomis panoramomis, baigiant miesto džiunglėmis ir šiuolaikiniu menu – čia rasite visko, kas tinka puikiam kadrui bet kuriuo paros metu. Tad ko gi laukiate?  

Gedimino bokštas  

Susipažinkite su Vilniaus simboliu, kuriam beveik 700 metų. Jo raudonos plytos išsiskiria balto sniego fone. Tuomet jis tampa tiesiog tobulu objektu nuotraukoms. Geriausios nuotraukos pavyksta fotografuojant jį iš Senamiesčio pusės. Arba užlipkite į bokštą ir pažvelkite žemyn – miestas atsiveria tarsi ant delno. Jei neturite Gedimino bokšto nuotraukos, negalite sakyti, kad lankėtės Vilniuje.  

Bernardinų sodas  

Sodas žiemą? Žinoma! Kol augalai miega po sniego paklote, kūrybiškos šviesos instaliacijos lydės jus romantinio pasivaikščiojimo metu. Vos sutemus pajusite gražiosios epochos (La Belle Époque) ir prancūzų kino film noir virpuliukus. 

Vilniaus universiteto rūmų kompleksas  

XVI a. Vilniaus universiteto baroko architektūros rūmų kompleksas panašus į glazūruotus imbierinius namelius! Vaikščiodami po didįjį kiemą, pasiruoškite fotosesijai Hario Poterio tema. Registruokitės ekskursijai, kurios pabaigoje pamatysite vieną gražiausių Europos bibliotekų.

Televizijos bokštas 

326 metrų aukščio televizijos bokštas matomas iš beveik bet kurios Vilniaus vietos. Jis aukštesnis net už Eifelio bokštą! Ar žinojote, kad kurį laiką jis buvo ir aukščiausia Europos eglė? Sušilkite 165 m aukštyje veikiančiame restorane ir mėgaukitės Vilniaus vaizdų iš paukščio skrydžio 360 laipsnių nuotraukomis.  

Stiklių gatvė  

Siaura, tačiau kupina meninio žavesio ir magijos. Dar nepadėkite fotoaparato, nes galite sutikti vienaragį. Ženkite į mišką ir pajuskite, kaip liečiate debesis – visa tai vos vienoje gatvelėje.  

Stiklo kvartalas  

Šis 600 metų senumo rajonas – vienintelis toks mieste. Nedelskite ir dirstelėkite į tylius kiemelius, juose akis į akį galite susidurti net su lokiu. Taip pat galite pasisveikinti su kai kuriais autentiškais gyventojais, įamžintais kvartalo sienose. Siauros grindinio akmenų gatvelės puikiai apšviestos romantiškai fotosesijai.   

Literatų gatvė  

Šioje gatvėje bet kuriuo paros metu bet kurią dieną galite susitikti su pasaulyje garsiais autoriais. Jums tereikia juos rasti. Galbūt šiek tiek užtruksite, nes čia įkomponuota daugiau kaip 200 unikalių meno kūrinių, susijusių su rašytojais ir poetais. O geriausia, kad jie nesidrovi prieš fotoaparato objektyvą.  

Užupio meno inkubatorius  

Būdami Vilniuje galite kirsti sieną ir atsidurti Užupio Respublikoje, kurios gatvės pripildytos meno kūrinių – jų rasite net prie pat upės. Meno kūriniai nuolat keičiasi, taigi staigmena visada garantuota. Fotografuokite šiandien, nes rytoj tokio vaizdo jau galite neišvysti! Kada geriausia čia lankytis? Bet kada, nes menas šioje vietoje visada prieinamas.  

Trimatė pasaka Katedros aikštėje  

Patirkite stebuklo akimirką, kai atgyja pasaka. Ją išvysite ant Katedros sienų. Greitai pamiršite, kur esate, nes nusikelsite į ypatingą pasaulį. Trimatę pasaką galite pamatyti gruodžio 25–29 dienomis.  

Rotušės aikštė  

Nepražiopsokite šviesų instaliacijų Rotušės aikštėje, ypač jeigu ieškote meniško fono. Žaiskite su šviesa, pasigrožėkite Kalėdų egle, o Kalėdų mugėje įsigykite suvenyrų.  

Viešbučio „Pacai“ kiemas  

Ženkite pro vartus ir atsidursite romantiškame XVII a. istorinių rūmų kieme, kuriame susipina baroko didybė ir šiuolaikiniai elementai. Galbūt Kalėdų eglių miške pamatysite baltąjį lokį. Kad ir ką išvysite, tikrai norėsite užfiksuoti tai savo fotoaparatu.  

Sugamour 

Atsidurkite Kalėdų pasakų šalyje. Kad tos akimirkos nepamirštumėte, būtinai užfiksuokite ją, gerdami kavą ir mėgaudamiesi įstabiais desertais. Šventinės puošmenos čia visada aktualios – viskas apgalvota iki smulkiausių detalių tiek viduje, tiek iš lauko!  

Šv. Onos bažnyčia  

Jeigu kartu su nuotrauka norite gero pasakojimo, privalote aplankyti šią vietą. Pasak legendos, Napoleonui taip patiko Šv. Onos bažnyčia, kad jis baisiai apgailestavo negalintis parsinešti jos į Paryžių ant savo delno. Sujungti grakštūs raudonų plytų elementai atrodo tarsi šventinės puošmenos.  

Susijęs turinys
Vilniaus restoranų dešimtukas vakarienei šventiniu laikotarpiu
Vilniaus restoranų dešimtukas vakarienei šventiniu laikotarpiu
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.