Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Palydėkite 2021-uosius Vilniuje!  

Vilnius jums įrodys, kad metų pabaigą švęsti verta. Šventiška nuotaika užvaldo visas mintis ir prikelia jumyse vakarėlių liūtą. Juk 2022-ieji – tigro metai, taigi pasitikite juos riaumojimu. Nepasiklyskite tarp pasirinkimo galimybių, peržiūrėkite geriausias vietas švęsti Vilniuje.  

Pasitikite Naujuosius metus  

Dėl praėjusiais metais taikyto atstumų laikymosi reikalavimo pasidalyti ypatinga akimirka apsuptam minios laimingų nepažįstamųjų buvo neįmanoma. Šių Naujųjų metų išvakarėse skaičiuojame dienas iki 2022-ųjų apsupti kitų vakarėlius mėgstančių žmonių, todėl šie metai bus ypatingesni. Katedros aikštė – vieta, į kurią eisite palydėti metų ir rasti naujų draugų šventei pratęsti. Kol Katedros varpinės varpai muš dvylika ir prasidės fejerverkai, pasistenkite atsistoti ant stebuklų plytelės ir sugalvoti norą. Lai 2022-ieji atneša daug džiaugsmo!  

Vakarieniaukite su vaizdu pagrindinę Kalėdų eglę  

Vakarienė tampa ypatinga, kai valgydamas gali stebėti garsiausią Vilniaus Kalėdų eglę. Aplink Katedros aikštę įsikūrę restoranai siūlo skirtingų stilių virtuvę ir yra puikus pasirinkimas šventinei vakarienei. Jeigu apsistosite viename iš šalia Katedros aikštės įsikūrusių viešbučių, pasinaudokite galimybe ir taip pat užsisakykite pusryčius su gražiu vaizdu. Pasirūpinkite iš anksto ir rezervuokite staliuką Naujųjų metų vakarui, kad būtumėte pagrindinių įvykių centre. Atėjus vidurnakčiui, galėsite patogiai stebėti fejerverkus, neišeidami į lauką.  

Vakarėlis mieste    

Šventinis laikotarpis Vilniuje niekad nebūna ramus. Net turint galvoje, kad Kalėdos Lietuvoje laikomos šeimos švente, jums neteks sėdėti vienam savo viešbučio kambaryje! Prisijunkite prie vietinių naktiniame klube ir šokite grojant elektroninei muzikai arba eikite iš kavinės į kavinę vadinamajame Bermudų trikampyje Vilniaus ir Islandijos gatvėse. Išbandykite jų siūlomus gėrimus ar kokteilius. Sužinokite, kokie vakarėliai vyks mieste Naujųjų metų vakarą – teminiai vakarėliai, koncertai, loterijos ir renginiai leis stilingai pasitikti 2022-uosius. Pasiruoškite vakarėliui iki aušros.  

Nusiteikite šventiškai  

Vilniuje visada vyksta daugybė koncertų, pjesių, meno renginių, po kurių visi susirenka į pagrindinę šventę. Tradiciniai klasikinės muzikos koncertai nuotaikingai nuteikia visą gruodį, o klasikiniai žiemos baleto ir operos pastatymai kviečia svečius patirti stebuklą scenoje. Elektroninės ir lietuviškos muzikos atlikėjai siūlo geriausius pasirodymus visame mieste. Kalėdų mugėje įsigysite paskutinės minutės dovanų bei atrasite Lietuvos kūrėjus. Įvairių ambasadų Vilniuje organizuojama labdaros mugė suteiks galimybę įsigyti rankų darbo suvenyrų iš Vilniaus, o tiems, kas domisi alternatyviomis, šiuolaikinėmis Kalėdomis be kalėdinių giesmių ir imbierinių meduolių, siūlo gausybę įvairių renginių.  

Stebėkite fejerverkų puokštę danguje  

Pasitikite Naujuosius su fejerverkų trenksmu. Galite stebėti iš visų pusių besiskleidžiančias fejerverkų puokštes sostinės danguje, tačiau vietiniai žino geriausias gražiausių vaizdų vietas – ten padarysite ir geriausias nuotraukas. Katedros aikštė – akivaizdus pasirinkimas, nes čia vyksta pagrindinis fejerverkų šou. Tačiau galite padaryti gudriau – lipkite į Trijų Kryžių kalną ir stebėkite fejerverkus virš žmonių minios. Arba važiuokite į Subačiaus apžvalgos aikštelę ir fejerverkus regėsite virš Senamiesčio panoramos. Nesijaudinkite, jeigu nepateksite į populiariausias vietas – tiesiog eikite į artimiausią atvirą vietą ir tikrai pamatysite šį įspūdingą reginį. 

Susijęs turinys
Kalėdų tradicijos gyvos Vilniaus viešbučiuose
Kalėdų tradicijos gyvos Vilniaus viešbučiuose
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.