Leiskite gidui jus vesti šventinio Vilniaus gatvėmis  

Galite mėgautis Vilniaus grožiu tiesiog vaikštinėdami gatvėmis – svarbiausios miesto vietos netoli viena nuo kitos, tad pasieksite jas pėstute. Siauros Senamiesčio gatvelės trauks akį, kad ir kur eitumėt. Tačiau jeigu norite sužinoti apie Vilnių daugiau, miesto gidai ir netgi vietiniai pasirengę jums parodyti kelią.  

Ekskursijos su gidais nebūtinai turi būti pilnos istorinių faktų (nors tai geras pasirinkimas besidomintiesiems Vilniaus istorija). Leiskitės į ekskursiją po šventinį Vilniuje ir sužinokite apie jo kalėdines tradicijas; smaguriams skirtų ekskursijų metu paragaukite ypatingo maisto ar alaus; apsilankykite rūsiuose ir požeminiuose kalėjimuose; dalyvaukite interaktyviuose žaidimuose arba prisijunkite prie smagių užsiėmimų viename iš daugelio miesto muziejų. Kalėdinis sezonas pilnas kūrybiškų ekskursijų, kurios leis pamatyti skirtingus Vilniaus veidus.   

Jeigu manote, kad ekskursijos su gidais ne jums, tyrinėkite Vilnių kaip vietinis! Prisijunkite prie programos „Susitik su vietiniu“ ir prie puodelio kavos pasikalbėkite su įdomiais Vilniuje gyvenančiais žmonėmis. Jie mielai papasakos apie vietines Kalėdų tradicijas, patars, kur geriausia apsipirkti ieškant kalėdinių dovanų, sudomins vietos skanumynais arba pristatys mažiau žinomas veiklas. Šventiniu laikotarpiu Vilnius gali daug ką pasiūlyti, tiesiog nebijokite klausti vietinių ir jie tikrai suteiks unikalią patirtį mieste.  

Susijęs turinys
Diena žiemos stebuklų mieste – Trakuose
Diena žiemos stebuklų mieste – Trakuose
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.