Kalėdų tradicijos gyvos Vilniaus viešbučiuose  

Tegu Kalėdų dvasia būna gyva, kol ja esate apsistoję Vilniaus viešbutyje. Jokio tvarkymosi, jokio maisto gaminimo, jokios pilkos kasdienės rutinos. Sprendimas kelias dienas praleisti viešbutyje – puiki atostogų pradžia, o Vilniaus viešbučiai labai pasistengs, kad sukurtų šventinę nuotaiką. Net jeigu viešbutyje neapsistosite, apsilankyti viešbutyje šventiniu laikotarpiu – taip pat puiki mintis. Išbandykite tradicinę Kūčių vakarienę, pasimėgaukite puodeliu arbatos priešais židinį ir leiskite aukštoms Kalėdų eglėms ir spindinčioms dekoracijoms skleisti šventinę nuotaiką.  

Viešbutis „Pacai“  

Šie XVII amžiuje statyti rūmai yra matę tikrai puikių puotų – čia svečiavosi net Napoleonas. Apsilankykite viešbučio kieme ir pasinerkite į Kalėdų dvasią bei patyrinėkite legendinę pastato praeitį vakarieniaudami jo restorane. Kad susidarytumėte visapusį įspūdį, rezervuokite kambarį su išsaugotomis autentiškomis detalėmis ir vienomis patogiausių lovų mieste.  

Artagonist“  

Praleiskite naktį meno galerijoje – šis viešbutis įsikūręs vienos seniausių miesto gatvių patalpose ir siūlo neįprastą patirtį. Kiekvienas kambarys pasižymi unikaliu Lietuvos menininkų kūrinių pasakojimu. Apsistoję čia neabejotinai atsidursite miesto kalėdinių renginių sūkuryje.  

Viešbutis „Kempinski“  

Visi, kurie dievina Kalėdas, privalo čia apsilankyti. Viešbutyje rasite didžiausią viduje papuoštą Kalėdų eglę mieste, o tai – malonumas bet kokio amžiaus lankytojui. Galite atsisėsti prie židinio su puodeliu karšto šokolado rankose arba praleisti tradicinį lietuvišką Kūčių vakarą.  

„Courtyard by Marriott Vilnius“  

Šalia visų pagrindinių renginių Senamiestyje šis viešbutis – puikus pasirinkimas, jeigu norite pajusti švenčių dvasią, tačiau taip pat vertinate gerą nakties miegą. Stebėkite pasaulį pro didelius restorano langus, o po šventinės vakarienės pasivaikščiokite aplink ir pasimėgaukite skvero ramybe.  

Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“  

Kiekviena diena šiame viešbutyje ypatinga. Peržiūrėkite ypatingą restorano Kalėdų meniu ir nepamirškite pažiūrėti pro langą į Senamiestį iš terasos. Apsistojus šiame viešbutyje šventinė nuotaika garantuota – jis prie pat Lukiškių aikštės, kurioje paprastai daug Kalėdų laikotarpio veiklos, pvz., ledo čiuožykla, šviesų instaliacijos ir netgi sniego skulptūros.  

Viešbutis „Šekspyras“  

Pasilepinkite trumpomis Kalėdų atostogomis kitame pasaulyje, net jeigu tai truktų vos porą valandų. Šis viešbutis nukels jus į privatų Londono klubą su minkštomis sofomis, gėrimų vežimėliais ir įmantriomis arbatos gėrimo ceremonijomis, didele biblioteka ir nepamirštama vakariene. Kiekvienas viešbučio kambarys unikalus, dekoruotas vis kito pripažinto autoriaus tema. 

Viešbutis „Vilnia“  

Šis žavus XIX a. pastate įsikūręs viešbutis pasiūlys puikų vaizdą į visas pagrindines Vilniaus lankytinas vietas: Gedimino bokštą, Katedrą, Bernardinų sodą. Apsistoję čia, atsidursite pačiame šventinių renginių centre. 

Susijęs turinys
Vilniaus restoranų dešimtukas vakarienei šventiniu laikotarpiu
Vilniaus restoranų dešimtukas vakarienei šventiniu laikotarpiu
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.