Viskas, ką turite žinoti apie kalėdines muges Vilniuje 

Išrinkti tobulą kalėdinę dovaną yra menas, bet Vilniuje tai paprasta ir smagu. Kalėdinės mugės Vilniuje jūsų nenuvils – čia rasite dovanų, kuriomis pradžiuginsite kiekvieną. Nuo tradicinių amatininkų dirbinių iki šiuolaikiškų dizainų – Kalėdų Senelis tikrai gali didžiuotis vietos kūrėjais. Už kiekvienos dovanos, kurią įsigysite vienoje iš kalėdinių mugių, slypi nuostabi istorija – pasikalbėkite su amatininkais, sužinokite apie jų darbo procesus ir pajuskite šventišką nuotaiką. Padovanokite kalėdinės pasakos dalelę iš Vilniaus, tik nepamirškite ir savęs! 

Kalėdų miestelis Katedros ir Vinco Kudirkos aikštėse

Tiesiog negalite praleisti progos pamatyti vienos iš gražiausių Kalėdų eglių pasaulyje – ji čia pat, Vilniaus Katedros aikštėje. Atvykę pasižvalgykite po Kalėdų miestelį, kuriame rasite daugybę vietos maisto produktų ir suvenyrų. Pajuskite Kalėdų dvasią ragaudami meduolius ir karštą šokoladą, užuoskite skrudintų migdolų aromatą, įsigykite tradicinių amatininkų dirbinių, žvakių, Kalėdų vainikų ar medinių virtuvės reikmenų, kurių galima rasti kiekvieno lietuvio namuose. Kalėdos be suvenyro iš Kalėdų miestelio Vilniuje – tai netikros Kalėdos.

Lapkričio 26 d. – sausio 1 d.

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė

Tai puiki galimybė susipažinti su pasaulio Kalėdų šventimo tradicijomis ir įsigyti unikalių dovanų iš įvairių šalių. Lietuvoje įsikūrusios ambasados susivienija ir surengia įsimintiną šventę, kurioje pagerbiamos skirtingos tradicijos. Apžiūrėkite ypatingus skanėstus, tradicinius dirbinius ir rankų darbo gaminius. Gali būti, jog įsigysite ambasadoriaus ar ambasadorės išvirtos uogienės, o gal ambasadoje iškeptų sausainių. Pabendraukite ir padarykite gerą darbą prieš Kalėdų šventę – ši mugė yra labdaros renginys, kurio tikslas – paremti įvairias pažeidžiamas grupes.

Vilniaus Rotušė, Didžioji g. 31
Gruodžio 3 d.

„Panoramos“ kalėdinė mugė

Jei jau ieškote dovanų prekybos centre, galbūt verta įsigyti keletą vietos amatininkų ir menininkų gaminių „Panoramos“ kalėdinėje mugėje. Suasmeninkite šią patirtį – pabendraukite su kūrėjais, paragaukite maisto produktų, sužinokite dovanos istoriją ir įsigykite ką nors ypatinga. Jei dovanas perkate paskutinę minutę, ši kalėdinė mugė taps jūsų išsigelbėjimu. Pliusas: apsipirkdami nesušalsite!

Saltoniškių g. 9
Gruodžio 1–24 d.

Uptown Christmas'22: Paskutinės Minutės Mugė

Patirkite kitokią Kalėdų pusę urbanistinėje aplinkoje, menų fabrike "Loftas". Jei daina „Last Christmas“ jums jau įgriso, čia pati tinkamiausia vieta apsipirkti. Atraskite šiuolaikinius kūrėjus, sekančius naujausiomis mados, aksesuarų ir maisto produktų tendencijomis – būkite pasiruošę staigmenoms. Pliusas: pasižvalgykite po šiuolaikinę galeriją po atviru dangumi „Open Gallery“, esančią buvusios gamyklos kieme.  

Švitrigailos g. 29
Gruodžio 21–23 d.

Susijęs turinys
Vilniaus restoranų dešimtukas vakarienei šventiniu laikotarpiu
Vilniaus restoranų dešimtukas vakarienei šventiniu laikotarpiu
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.