Tačiau pirmiausia – veiksmo! Nesvarbu, kiek aktyvūs esate, Vilnius pasiruošęs viskam.  

Leiskitės į malonų pasivažinėjimą dviračiu ir mėgaukitės miesto vaizdais, kalvų apsuptu Senamiesčiu, pamatykite Vilnių iš skirtingų kampų. Patirkite lenktynių jaudulį, sėdėdami šunų tempiamose rogėse. Pamėginkite kelias vaikystėje mėgtas pramogas, pavyzdžiui, čiuožimą pačiūžomis, ar leiskitės rogutėmis nuo kalno. Rasite tiek lauko, tiek vidaus ledo čiuožyklų. Jeigu nuspręsite čiuožinėti ant ežero ledo, įsitikinkite, kad jis tikrai pakankamai storas ir stiprus. Kas dėl rogučių, tiesiog eikite paskui vaikus – jie traukia į pamėgtas vietas Senamiestyje. Taip pat galite nuvykti į Liepkalnį, ten yra aukščiausias miesto kalnas, ir mėgautis slidėmis ar snieglente. Jums virš galvos leisis ir kils lėktuvai! Nesijaudinkite, savo įrangos atsivežti nebūtina, viską galite išsinuomoti. O jeigu mėgstate ekstremalius pojūčius, prisijunkite prie irklentininkų, kurie leidžiasi Neries upe į savo kasmetinį Kalėdų Senių pasiplaukiojimą.   

Kai pavargsite nuo visų smagių pramogų, ateis laikas atsipūsti. Vilnius tikrai turi ką pasiūlyti. Nerkite į baseiną – tai galite daryti netgi lauke, snaigėms krintant jums ant galvos. Patirkite tradicinės lietuviškos pirties malonumą. Pasimėgaukite atpalaiduojančiu masažu viename iš miesto spa centrų. Jeigu norite išbandyti kažką naujo, pabandykite gintaro, vadinamo Lietuvos auksu, procedūrą. Taip pat galite išmėginti plūduriavimo kapsulę, pabūti visiškoje ramybėje ir pasijusti tarsi kitoje planetoje. Arba visą dieną leiskite kitiems rūpintis jumis. Juk metai buvo tikrai beprotiški ir nusipelnėte gero poilsio!  

Susijęs turinys
Aplinką tausojančios atostogos (šventės) – Kalėdų eglių miško sodinimas
Aplinką tausojančios atostogos (šventės) – Kalėdų eglių miško sodinimas
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.