Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Apie „Įžiebk Kalėdas balkone“ konkursą

Susipažinkite plačiau su visomis konkurso taisyklėmis.
 • Konkurse gali dalyvauti Vilniaus miesto gyventojai.
 • Gruodžio 8–27 d. registruokite savo Kalėdoms papuošto balkono, terasos, lango ar namo kiemo nuotrauką šiame puslapyje. Per 3 dienas gausite pranešimą apie tolesnę konkurso eigą.
 • Fotografas Adas Vasiliauskas susisieks su projekto komisijos atrinktų dekoracijų savininkais. Sutartu metu jo dronas atskris prie Jūsų balkono ar lango ir saugiai nufotografuos kūrinį.
 • Drono pagalba sukurtos nuotraukos bus patalpintos puslapyje www.kaledosbalkonuose.lt ir naudojamos konkurso viešinimui Lietuvoje ir užsienyje.
 • Gruodžio 28 d. projekto komisija iš nuotraukų, patalpintų www.kaledosbalkonuose.lt, išrinks 10 kūrybiškiausių dekoracijų.
 • Gruodžio 29 d. – sausio 3 d. 10 finalininkų nuotraukų bus talpinama LRT.lt portale, kur viešai balsuojant bus išrinkta viena įspūdingiausia dekoracija.
 • Sausio 4 d. remiantis balsavimo rezultatais bus išrinktas vienas laimėtojas. Laimėtojo laukia prizas – nakvynė dviem Vilniaus senamiestyje įsikūrusio viešbučio „Pacai“ didžiuosiuose apartamentuose su pusryčiais balkone.
 • Su laimėtoju bus susisiekta asmeniškai per 5 darbo dienas ir pasirašomas prizo perdavimo aktas.
 • Dalyvaudami sutinkate su konkurso taisyklėmis. Prizas į pinigus nekeičiamas. Konkurso organizatorius neatsako už dalyvių, dalyvaujančių konkurse, patiriamas žalas. „Go Vilnius“ darbuotojai ir jų šeimų nariai konkurse dalyvauti negali. Viešinant konkursą Lietuvoje ir užsienyje organizatorius gali naudoti dalyvių, kurie sutiko su asmens duomenų naudojimo tvarka, nuotraukas.
 1. Aptraukite langą balta medžiaga ir iš vidinės pusės projektoriumi švieskite savo sukurtą filmuką alternatyvių Kalėdų tematika, pavyzdžiui, kaip važiuojate rinktis kalėdinės eglutės. Susitarkite su kaimynu ir darykite jungtinę videotransliaciją per du langus.
 2. Supakuokite visus balkone esančius daiktus į dovanų pakavimo popierių ir apvyniokite lemputėmis. Kuo didesnis ir įdomesnės formos daiktas, tuo įdomiau atrodys suvyniotas! Jeigu jūsų balkonas atviras – pasirinkite vandeniui atsparų popierių ar kitą pakavimo medžiagą.
 3. Nuo balkono lubų pakabinkite apverstą eglutę, ją papuoškite šviečiančiomis medicininėmis kaukėmis.
 4. Įsigykite ilgą LED lempučių juostą ir ant langų „parašykite“ MYLIU KAIMYNUS.
 5. Informuokite kaimynus ir kiekvieną vakarą sutartu laiku balkone leiskite JINGLE BELLS melodiją. Apšvieskite balkoną iš vidaus, kad kaimynams būtų aiškiau, iš kur sklinda ši nuoširdi muzika.
 6. Prikabinkite balkone kuo daugiau lempų, sietynų ir lempučių – kuo įdomesnių formų, tuo originaliau. Nepamirškite vakare jas įjungti.
 7. Dekoruokite įstiklinto balkono langus taip, jog atrodytų, kad jūsų balkone pilna sniego. Tinka lipdukai, įvairios baltos medžiagos, dažai, purškiamas sniegas ir pan.
 8. Nupieškite arba išspausdinkite kalėdiškai atrodančias akis, nosį, burną, kitus veido bruožus, užklijuokite ant stiklo ir paverskite savo langą arba balkoną dideliu veidu. Dabar pagalvokite, kaip išradingai tai apšviesti.
 9. Išdažykite balkoną juodai ir nupieškite daug akių, prie jų pritvirtinkite kalėdines lemputes, kad jos šviestų tamsoje. Instaliaciją pavadinkite „Kalėdų Senis mato viską“.
 10. Pririnkite kuo daugiau tuščių dėžių, apklijuokite dovanų popieriumi ir pritvirtinkite kur tik įmanoma balkone – ant lubų, sienų, langų; jeigu pavyks saugiai pritaisyti išorėje – dar įdomiau. Kuo daugiau dovanų – tuo įspūdingesnis balkonas!
 11. Turite namuose retai naudojamų ekranų – monitorių, kompiuterių, planšečių ar senų telefonų? Įkelkite į juos, pavyzdžiui, liepsnojančio židinio vaizdus, pritaisykite balkone arba lange, kad ekranai būtų atsukti į lauką, ir leiskite praeiviams gėrėtis židinių pilnu langu.
 12. Pagaminkite didelę eglutę iš neįprastų priemonių – kaukių, pirštinių, saldainių dėžučių, knygų ar rūbų. Kuo didesnė ir išradingesnė – tuo įdomiau. Pastatykite balkone ir apšvieskite.
 13. Prikabinkite pilną balkoną skėčių ir apšvieskite juos iš vidaus – bus magiški skrendantys ir smagiai šviečiantys kalėdiniai skėčiai.
 14. Paimkite didelę nenaudojamą paklodę, dažais užrašykite didelį originalų sveikinimą visam rajonui ir pakabinkite balkone. Pagalvokite, kaip įdomiau tai apšviesti, kad matytųsi ir tamsiuoju paros metu.
 15. Namie turite manekeną? Aprenkite jį kuo įdomiau, apvyniokite lemputėmis, ant galvos pritaisykite kuo didesnę lempą ir pastatykite balkone. Tegu tai bus jūsų Kalėdų Senelis.
 16. Turite vaikišką traukinuką ant bėgių? Sugalvokite, kaip bėgius pritaisyti prie lango, įrenkite apšvietimą ir pradžiuginkite kaimynus per visą langą važinėjančiu kalėdiniu traukinuku.
 17. Planuojate kaip visuomet papuošti balkoną kalėdinėmis lemputėmis? Pagalvokite, gal pavyktų jas pakabinti įdomesnėmis formomis ar suformuoti kokią nors magišką figūrą?
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.