Šventės neatšauktos: įžiebk Kalėdas balkone!

Kalėdų dvasios neuždengia kaukės – visą gruodį vilniečiai skleidė šventinį džiaugsmą iš savo balkonų, terasų ir langų. Kūrybiškos kalėdinės dekoracijos nušvietė visus Vilniaus rajonus ir iš tolo džiugino kaimynus ir praeivius. Tad kokia įspūdingiausia puošmena?

Portale LRT.lt konkurso metu nugalėtoju išrinktas Roberto balkonas „Kalėdų senelio viešnagė“ (Antakalnio g. 37). Už tokią išskirtinę dekoraciją – išskirtinis ir prizas: nakvynė dviem viešbutyje „Pacai Hotel“ ir romantiški pusryčiai didžiajame balkone!

Sveikiname konkurso „Įžiebk Kalėdas balkone“ nugalėtoją Robertą! 

Apžiūrėkite vilniečių balkonus

Kiti konkurso „Įžiebk Kalėdas balkone“ dalyviai dar ilgai galės džiaugtis ne tik gera nuotaika, bet ir prisiminimais – jų balkonus įamžino fotografas Adas Vasiliauskas. 

Žiūrėti visą galeriją

Kas įkvėpė vilniečius?

Menininkė Jolita Vaitkutė sukūrė išskirtinę eglę, kuri tiesiog netveria noru bendrauti ir palikusi balkono ribas tiesiasi tolyn į Vilnių. Pamatykite visus Vilniaus vizualiųjų menų atstovų, kurie išnešė Kalėdas į savo balkonus ir miesto erdves, kūrinius.
Pažiūrėkite nuotraukas, kaip jie puošė savo erdves įvairiuose Vilniaus rajonuose. Kiekviena dekoracija unikali ir teikianti džiaugsmo. 
Rūta Karalytė ir Dovilė Lukoševičiūtė
Rūta Karalytė ir Dovilė Lukoševičiūtė

Šviesos instaliacija „Trys kampai“

Visi
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.