Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Į Vilnių – lengvai ir greitai!

Į Vilnių atvykite greitai ir be rūpesčių  traukiniais, „Kautros“ ir „Busturo“ autobusais ar „CityBee“ automobiliais į Lietuvos sostinę galėsite pateksite iš skirtingų Lietuvos kampelių.

Atvykę savo automobiliu, pastatykite jį senamiestyje esančiose „Unipark“ aikštelėse už specialią, šventės metu galiojančią, kainą. Po miestą keliaukite oranžiniais „CycloCity“ dviračiais ar, kaip tikri italai, paspirtukais.

Nepamirškite pasinaudoti PROMO kodu AmerikaVilniuje.
„Unipark“ aikštelės
„Unipark“ aikštelės

Dominikonų g. 4, Ceikinių g. 2, Lvovo g. 54

Jei planuojate atvykti į Vilnių automobiliu, šventiniais savaitgaliais pasinaudokite specialiu pasiūlymu ir sutaupykite pasistatę automobilį pačiame Vilniaus centre.

Para kainuos tik 5 Eur, o visas savaitgalis – 10 Eur. Tik nepamirškite užsiregistruoti iš anksto ir suvesti PROMO kodą.

„LG Keleiviams“
„LG Keleiviams“

Iš Kauno į Vilnių atvyksite per kiek daugiau nei valandą, o įsigydami bilietus internetu šventinių savaitgalių metu pasinaudosite ypatinga nuolaida. Patogi kelionė besimėgaujant pro šalį skriejančiais peizažais nuteiks geram poilsiui. Beje, iš Kauno į Vilnių traukiniai išvyksta dažniau nei dešimt kartų per dieną.

20% nuolaida galioja su PROMO kodu perkant bilietą internetu

„City Bee“
„City Bee“

Atvykite į Vilnių iš Kauno ir Klaipėdos automobiliu, net jei neturite nuosavo. Taip galėsite pasirinkti savo kelionės ritmą, o automobilį mieste statysite nemokamai. Šventinių savaitgalių metu ieškokite specialaus pasiūlymo „City Bee“ programėlėje

5 Eur nuolaida galioja naujiems klientams, vykstantiems Vilniaus kryptimi, su specialiu PROMO kodu. 

Kautra
Kautra

Patogiai atvykite į Vilnių autobusu iš bet kurio Lietuvos miesto ir sutaupykite pramogoms – internetu pirkdami bilietą savaitgaliui į abi puses pasinaudokite specialiu kodu ir gaukite 40% nuolaidą. Keliaukite į sostinę greitai ir patogiai su "Kautra Plius" autobusais.

40% nuolaida bus pritaikyta perkant bilietus www.autobusubilietai.lt į Vilnių ir atgal ir suvedus PROMO kodą. 

Su PROMO kodu AmerikaVilniuje

Su PROMO kodu AmerikaVilniuje

Mėgaukis išskirtiniais amerikietiškų atostogų pasiūlymais Vilniuje!

Žiūrėti visus pasiūlymus
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information,read here.