Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Gurmaniškas Velykų stalas tiesiai iš Vilniaus restoranų

Velykas pasitikite pailsėję ir geros nuotaikos, o šventinį meniu susidarykite iš mėgstamų restoranų pasiūlymų. Vilniaus restoranų šefai pasirūpins, kad jūsų stalui nieko netrūktų. 

Moderni virtuvė 

Šiais metais per Velykas nereikės sukti galvos dėl įmantrių receptų, jaudintis, ar pavyks šis naujas gurmaniškas patiekalas. Vilniaus restoranai padengs jūsų Velykų stalą per kelias minutes. 

Tradicinė lietuviška virtuvė

Kadaise mūsų protėviai Velykoms ruošdavosi net 7 savaites. Dabar reikės tik kelių minučių ir Velykų stalas bus nukrautas mėgstamais tradiciniais valgiais. O kai kas nors paprašys recepto, galėsite paslaptingai mirktelėti akį ir patikinti, kad skanųjį netikrą zuikį atnešė Velykų bobutė.

Velykos viešbutyje

Iškeiskite kasdienybę į nedidelį savaitgalio nuotykį. Patirkite kelionės džiaugsmą: nakvynę viešbutyje, prabangią vakarienę ir jaukią aplinką. 

Velykinė kiaušinių medžioklė

Pasižymėkite balandžio 3 d. kalendoriuose ir pasiruoškite tradicinei „Comfort Hotel LT - Rock 'n' Roll Vilnius“ kiaušinių medžioklei.

Velykinė kiaušinių medžioklė
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.