Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Šokite diskotekoje po atviru dangumi, jei „The Roop“ laimės „Euroviziją“

Kol „The Roop“ ruošiasi pašokdinti Europą Roterdamo „Eurovizijoje“ pagal naująją dainą „Discoteque“, Vilnius ruošiasi pergalės scenarijui. Jei „The Roop“ laimės 2021-ųjų „Euroviziją“, Vilniaus meras pažadėjo surengti diskoteką mieste po atviru dangumi, kai tik tai bus saugu!

„Eurovizijos“ koeficientai yra naudingi grupei - ji įtraukta į geriausius „Eurovizijos“ 2021 atlikėjus. Tačiau nepalikime visko vien tik sėkmei. Kad „Open Discoteque“ įvyktų, svarbu tinkamai pasirengti ir skleisti žinią!

Ar jums patiktų šokis pakilus 350 metrų virš žemės? O gal norėtumėte šokti oro balione? Vilnius ruošiasi triukšmingam vakarėliui, o „The Roop“ ieško tinkamiausios vietos diskotekai po atviru dangumi „Open Discoteque“. Mes jau ruošiamės.

Proga atsipalaiduoti ir išsišokti  

Taigi, jei mėgstate „Euroviziją“ ir manote, kad diskoteka po atviru dangumi Vilniuje – smagi galimybė išsišėlti, būtinai palaikykite „The Roop“. „The Roop“ pergalė būtų skirta visiems, norintiems šokti „Open Discoteque“. Net jei negalite pasigirti įspūdingais šokių sugebėjimais, pasisemti idėjų galite iš neįprastos, bet lengvai atkartojamos „The Roop“ choreografijos.

Atviroje diskotekoje galėtumėte šokti, kaip mokate. Ne veltui „The Roop“ tiki, kad muzika ir šokiai mus išlaisvina ir teigia: „Nėra nė vieno žmogaus, kuris negalėtų šokti. Šokiai yra įgimti; tai įrankis, galintis išgydyti randus“.

O jei jau dabar turite idėjų, kaip pergalės "Eurovizijos" dainų konkurse atveju galėtų atrodyti diskoteka po atviru dangumi, pasidalinkite savo mintimis. 
Siūlyti idėją

O ar jūs pasirengę diskotekai?

Kad būtų smagiau žiūrėti „Euroviziją“ ir pasiruoštumėte „Open Discoteque“ Vilniuje, parengėme jums sąrašą.

#2 Išmokite šokio judesius.

Šokis gerai veikia protą ir kūną - pajudėję išvysite šypseną veide. Be to, šis šokis - puiki mankšta praleidus ilgą laiką namuose. Ir nesijaudinkite - šokti gali visi!

#3 Sužinokite, kas slepiasi už garsaus šokio judesio.

Jis atrodo lyg iš Egipto piešinių, tačiau iš tiesų už šį „ančiuko“ judesį turime būti dėkingi Arvydui Saboniui - 1987 m. jis taip džiaugėsi pergale po sėkmingų varžybų. Ir jis vėl madingas!

#5 Pasipuoškite geltonai ir prisiderinkite prie „The Roop“ narių.

„Open Discoteque“ atrodysite nuostabiai!

#6 Pasistenkite, kad „Open Discoteque“ Vilniuje įvyktų.

Pasidalinkite daina su draugais, šokite, skleiskite žinią apie „The Roop“, kad padėtumėte jiems laimėti „Euroviziją“.

#7 Kvieskite balsuoti!

Sirgaliaus rinkinys! Palaikykite „The Roop“ 2021-ųjų „Eurovizijoje“

Prieš konkursą tinkamai nusiteikite, papuoškite kompiuterio ar telefono ekraną smagiomais užsklandomis, o namuose sukurkite tikrą diskotekos atmosferą papuoškite kambarį diskotekos rutuliu ir kitomis iškarpomis!
Fonai

Fonai

Darbalaukio fonas
Darbalaukio fonas
Mobiliojo įrenginio fonas
Mobiliojo įrenginio fonas
Viršeiai

Viršeiai

Facebook viršelis
Facebook viršelis
LinkedIn viršelis
LinkedIn viršelis
Twitter viršelis
Twitter viršelis
Iškarpos

Iškarpos

Diskokamuolys, magntafonas ir kiti!
Diskokamuolys, magntafonas ir kiti!

Dabar, kai viskas jau paruošta, nepamirškite žiūrėti transliaciją ir palaikyti „The Roop“.

Lietuviai „Eurovizijos“ finale pasirodys gegužės 22d., 22:00 val. Žiūrėkite, kaip jiems seksis per LRT televiziją.
Iki pasimatymo „Open Discoteque“ Vilniuje!
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.