Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

„The Roop“ laimėjus „Euroviziją“ Vilnius surengs diskoteką po atviru dangumi

Artėjant 2021 m. „Eurovizijos“ dainų konkursui, jaudulys vis auga, o gerbėjai nekantrauja sužinoti, kam gi šiais metais pavyks išsiveržti į pirmąją vietą. Kol „The Roop“ ruošiasi žengti į sceną Roterdame ir pakviesti Europą šokti pagal naująją savo dainą „Discoteque“, Vilnius tiki Lietuvos pergale konkurse jau dabar! Išreikšdamas palaikymą „The Roop“, Vilniaus meras Remigijus Šimašius pergalės atveju pažadėjo mieste po atviru dangumi surengti diskoteką „Open Discoteque“, kai tik tai padaryti bus saugu.

Į pergalę šokio ritmu   

Nors galimybė šokti diskotekoje po žvaigždėmis priklauso nuo „The Roop“ pergalės „Eurovizijos“ dainų konkurse, mietas neabejoja, kad grupei pavyks. Šiuo metu Europos lažybų kompanijos grupei „TheRoop“ prognozuoja vietą pirmajame penketuke iš visų 40 konkurso dalyvių. Žinoma, derėtų nepamiršti ir ankstesnės „The Roop“ šlovės – praėjusių metų konkursinė daina „On Fire“ akimirksniu užkariavo daugelio širdis ir buvo manoma, kad būtent ji laimės „Euroviziją“. Kas nutiko paskui – jau istorija.  

Nors praėjusiais metais konkursas ir neįvyko, „On Fire“ laimėjo Vokietijos alternatyviame televizijos šou „Das Deutsche Finale“. Be to, 2020 m. radijo stoties „ESC Radio“ klausytojai  „The Roop“ skyrė savo balsus, ir grupė laimėjo jų paskelbto konkurso geriausios grupės ir geriausios dainos apdovanojimų kategorijose. Tad 2021 m. „Eurovizijos“ dainų konkurse „The Roop“ turi tvirtą pagrindą sėkmei. 

Šokti namuose smagu, tačiau šokti „Open Discoteque“ dar smagiau    

Praėjusiais metais atvėręs savo erdves ir tapęs viena didžiule kavine po atviru dangumi, Vilnius įkvėpė viso pasaulio miestus. Taip miestas parėmė verslą ir miestiečiams ir verslams grąžino įprastą gyvenimo ritmą sunkią akimirką. Šiais metais „The Roop“ įkvėpta  „Open Discoteque“ trumpam paverstų Vilnių šokių aikštele po atviru dangumi.

Didžiąją metų laiko dalį praleidę namuose, visi esame ištroškę smagių renginių. Tad „Open Discoteque“ padėtų nors šiek tiek atsikratyti pandeminio nuovargio ir suteiktų naujų įspūdžių. Grynas oras ir atviros erdvės kviestų atsipalaiduoti ir leistų smagiai praleisti laiką. Žinoma, prioritetas būtų teikiamas saugumui, todėl diskotekos laikas būtų parinktas pagal visas specialistų rekomendacijas.  

Proga atsipalaiduoti ir išsišokti  

Taigi, jei mėgstate „Euroviziją“ ir manote, kad diskoteka po atviru dangumi Vilniuje – smagi galimybė išsišėlti, būtinai palaikykite „The Roop“. „The Roop“ pergalė būtų skirta visiems, norintiems šokti „Open Discoteque“. Net jei negalite pasigirti įspūdingais šokių sugebėjimais, pasisemti idėjų galite iš neįprastos, bet lengvai atkartojamos „The Roop“ choreografijos. Atviroje diskotekoje galėtumėte šokti, kaip mokate. Ne veltui „The Roop“ tiki, kad muzika ir šokiai mus išlaisvina ir teigia: „Nėra nė vieno žmogaus, kuris negalėtų šokti. Šokiai yra įgimti; tai įrankis, galintis išgydyti randus“.

O jei jau dabar turite idėjų, kaip pergalės "Eurovizijos" dainų konkurse atveju galėtų atrodyti diskoteka po atviru dangumi, pasidalinkite savo mintimis. 

Siūlyti idėją

Atsisiųsk ekrano užsklandą ir nusikelk į diskoteką jau dabar!

Open Discoteque užsklanda
Open Discoteque užsklanda
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.