Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Vokiškos atostogos Vilniuje!

Šį kartą Vilnius kvietė smagių vokiškų atostogų! Su šokiais, dainomis, gardžiais tradiciniais patiekalais (ir ne tik dešromis!). Rugpjūčio 14–16 d. poilsiautojai Vokietiją Vilniuje atrado ne tik Vokiečių gatvėje. Seniausiomis vokiškomis tradicijomis ir modernia kultūra Vilniaus erdvės alsavo visą savaitgalį.

Įspūdingiausi renginiai

Nors rudenį Vokietijoje „Oktoberfest“ neįvyks, vilniečiai ir miesto svečiai galėjo pasinaudoti išskirtine proga ir sudalyvauti garsiajame festivalyje Vilniaus Rotušės aikštėje. Na, o klasikos gerbėjų laukė išskirtinė Liudvigo van Bethoveno (Ludwig van Beethoven) 250-ųjų gimimo metinių paminėjimo programa.

Atostogautojai turėjo progą pamatyti įspūdingą BMW automobilių ir motociklų kolekciją. Šventinio savaitgalio metu tiesiog nebuvo kada miegoti – dieną laukė pramogos visai šeimai, o vakare į Vilnių persikėlė vokiška naktinių ritmų ir klubinio gyvenimo kultūra.

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information,read here.