Prancūziškos atostogos Vilniuje!

BONJOUR! Iš Vilniaus gatvių sveikinosi romantiškoji Prancūzija. Visą savaitgalį vilniečiai ir miesto svečiai iš prancūzų mokėsi mėgautis gyvenimu, o pastarieji grožį sugeba įžvelgti net mažiausiose detalėse.

Svajinga muzika, šiuolaikinio meno spektakliai, vakarėliai Žydrojoje pakrantėje, neapsakomi prancūziški desertai ar elegantiškos vakarienės ragaujant „Michelin“ žvaigždučių vertų patiekalų ir, žinoma, romantika kiekviename žingsnyje – visa tai vyko čia pat, Vilniuje. Vilniau, je t'aime!

Šventiniai renginiai

Atostogautojai šventė gyvenimą kaip tikri prancūzai – su muzika ir šokiais. Vilniaus gatvės skambėjo muzikos ritmais, čia vyko Gatvės muzikos diena ir „Drum2gether“ būgnininkų pasirodymas.

Kai kurie leidosi užvaldomi romantikos Evelinos Sašenko koncerte ar klausėsi dainuojamosios poezijos, atliekamos Birutės Mar. Taip pat mėgavosi išskirtiniu prancūzo Phil Von muzikiniu pasirodymu.

Dar kiti šėlo tarsi kino žvaigždės Côte d’Azur, Žydrojoje pakrantėje ar vakarėlyje Halės turguje.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.