Itališkos atostogos Vilniuje!

CIAO! Italija Vilniuje mieste, kuriame šventinio savaitgalio metu restoranų virtuvėse šefai kūrė itališkus šedevrus, muzikantai dainavo itališkas dainas, gatvėje tvyrojo skrudinamų kavos pupelių kvapas.

Atostogautojų laukė įspūdingasis Venecijos karnavalas, paslaptingos ekskursijos, architektūriniai miesto perlai. Savaitgalį tiesiog virė saldusis La Dolce Vita gyvenimas, kuriame elegantiški automobiliai, ilgos vakarienės kol senamiesčio stogus dažo saulėlydis ir nepamirštama romantika.

Itališkų atostogų Vilniuje nuotraukų galerija

Šventiniai renginiai

Vilnius kaip iš itališko kino filmo. Čia skriejo spalvingieji motoroleriai „Vespa“ ir savo elegantišką stilių gatvėse demonstravo pralekiantys „Alfa Romeo“ automobiliai.

Atsikraustęs į Užupį, legendinis Venecijos karnavalas demonstravo gražiausias savo kaukes, Stiklo kvartale italų fotografas fiksavo it iš mados žurnalų viršelių nužengusius vyrus, Vilniaus gatvėse atgijo Dantės Algierio „Dieviškoji komedija“, o Stiklo kvartale išdygo Karalienės Bonos miestelis.

Vakarienės po atviru dangumi itališkoje „Dinner en Blanc“ versijoje metu tvyrojo itališki kvapai ir skambėjo muzika... Kai negalite nuvykti į Italiją, Italija atvyksta į Vilnių!

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.