Indiškos atostogos Vilniuje!

NAMASTE! – Sveikinosi Indija ir kvietė į egzotika alsuojantį Vilnių praleisti nepamirštamų atostogų! Šventinį savaitgalį vilniečius ir miesto svečius traukė visiškai kitoks kvapų, garsų ir skonių pasaulis. Juk Indija kupina staigmenų ir stebuklingiausių istorijų kiekviename žingsnyje.

Atostogautojai pasitiko rytą ritualu „Saulės pasveikinimas“ Bernardinų sode, jautėsi tarsi Bolivudo filme stebėdami egzotiškuosius šokius, pasinėrė į ajurvedinio masažo malonumus ar leidosi suviliojami neragautų patiekalų įvairovės. Vilnius virto Indijos Mumbajaus gatvėmis, o poilsiautojai sėmėsi ramybės ašrame ir mėgavosi poilsiu kaip tikri Indijos radžos.

Indiškų atostogų Vilniuje nuotraukų galerija

Šventiniai renginiai

Indija – kaip vienas didelis festivalis po atviru dangumi, kai gatvėje nuolat skamba muzika, o indai treniruoja savo kūną ir protą užsiiminėdami joga. Būtent toks, indiškas, savaitgalis praūžė Vilniuje.

Vilniečiai ir miesto svečiai dalyvavo masiniame jogos užsiėmime, klausėsi indiškos muzikos Lukiškių aikštėje, grožėjosi indiškais šokiais ir net išmoko grakščių judesių patys.

Kiti nusprendė tapyti mandalas ar vieną geriausiai atpažįstamų Indijos dievybių – Ganešą, dalyvavo šachmatų turnyre ar kūną papuošė chna tatuiruote.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.