Orientacinis žaidimas „Japoniški Vilniaus akcentai“

Vilnius nuo Japonijos nutolęs daugiau nei 8 tūkstančius kilometrų, bet ir Vilniuje taip pat galima rasti japoniškos kultūros pėdsakų. Tereikia tinkamai nusiteikti ir įsijausti. Galbūt rašysite haiku ar gardžiuositės sušių skoniais, stebėsite saulėlydį ar grožėsitės japonišku sodu. Sužinokite naujų istorijų apie japoniškąjį Vilnių ir aktyviai praleiskite šaunų savaitgalį.

Jei mėgstate įminti mįsles ir esate pasirengę patikrinti savo žinias – metas burti komandą ir dalyvauti orientavimosi žaidime. Gaukite užduotis ir įsitraukite į smagiausias lenktynes. Pradėkite jums patogiu metu, Vilniaus turizmo informacijos centro darbo valandomis, o pabaikite iki sekmadienio vidurnakčio. Lakstydami po Vilnių pėsčiomis atrasite ne kiekvienam žinomų slėpinių.

Lenktynės prasideda vos gavus pirmąjį užduočių voką! Užduotis gausite atvykę į Vilniaus turizmo informacijos centrą, esantį Pilies g. 2.

Žaidimo pradžia:

Vilniaus turizmo informacijos centras, Pilies g. 2
Google Maps

Laikas:

Rugpjūčio 28-30 dienomis
12:00-24:00 val.

Kaina:

Nemokamai

Telefono nr.:
El. paštas:
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.