Kas liko už kadro: miniserialo „Tokijo teismas“ („Tokyo Trial“) filmavimas Vilniuje

„Tokijo teismas“ (orig. „Tokyo Trial“) – vienintelis su Japonija susijęs filmas, filmuotas Vilniuje pastarąjį dešimtmetį. Atkurti Japoniją Lietuvos sostinėje – tikrai nelengva užduotis, tačiau JAV kompanijos „Netflix“ finansuoto serialo kūrėjai pasirinko ne tik Vilniaus kino klasteryje ir Audėjo paviljone kurti bei statyti serialo dekoracijas, bet ir atrado dalelę Japonijos Vilniaus universiteto (VU) botanikos sode. Sužinokite daugiau apie tai, kaip vyko šio „International Emmy Awards“ nominuoto mini serialo filmavimo darbai. Juk atrasti 1946 m. Japoniją 2015 m. Lietuvoje - itin didelis iššūkis. Specialiai šiam filmui iš Japonijos buvo vežami originalūs kimono, cigarečių ir degtukų pakeliai. Tiškevičių ligoninė, Lietuvos nacionalinė filharmonija ir VU botanikos sodas ekrane taip pat suvaidino svarbų vaidmenį.

Renginio metu pamatykite nuotraukų ir vaizdo medžiagos iš filmavimo aikštelės, sužinokite kokie lietuvių aktoriai vaidino seriale, o vaikščiodami po VU botanikos sodą, kitomis akimis pažvelkite į gamtą – ar jūs dar Vilniuje, ar jau Japonijoje? 

Lauksime Jūsų prie pagrindinio įėjimo.

Renginys nemokamas, įėjimą į VU Botanikos sodą finansuoja Vilniaus kino biuras.

Registracija į 29 dienos renginį

Registracija į 30 dienos renginį

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:
Kairėnų g. 43, Vilnius 10239Google Maps
Data ir laikas:

2020-08-29 13:00-14:00 val.
2020-08-30 13:00-14:00 val.

Telefono nr.:
El. paštas:
Kaina:

Nemokamai

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.