Mikoshi paradas

Dalyvaukite ypatingoje šventėje – Mikoshi parade. Mikoshi – ant paprastų medinių polių nešiojama šintoistinė šventyklėlė. Japonai anksčiau tikėdavo, kad šioje šventyklėlėje laikinai apsigyvena tos vietos dievybė, kurią vietiniai gyventojai nešioja aplink rajoną taip dievybei suteikdami progą pašventinti gyventojus, jų turtą, o ir dievybė gali „apžiūrėti“ savo valdas. Jos nešiojimas gali trukti keletą valandų, po to dievybė yra „grąžinama“ į šventyklą, iš kurios buvo paimta.

Parado programa:

14:00 val. Rotušės aikštėje Japonijos ambasadorius pasveikins stebėtojus ir trumpai pristatys Mikoshi  šventės tradiciją. Atlikus trumpą ritualą  šventykla bus nešama Didžiąja ir Pilies gatvėmis iki Katedros.

16:00 val. eisena grįš į Rotušės aikštę. Ambasadorius pabaigs nešiojimo ceremoniją specialiu trumpu ritualu, kuriame gali dalyvauti visi norintys. Šventyklėlė liks Rotušės aikštės ekspozicijoje.  

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:
Rotušės aikštė, Vilnius 01128Google Maps
Data ir laikas:

2020-08-29 14:00-16:30 val.

Telefono nr.:
El. paštas:
Kaina:

Nemokamai

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.