„Le Dîner en Blanc“ – „Vakarienė baltai“

Išsiruoškite į išskirtinę vasaros palydėtuvių iškylą. „Le Dîner en Blanc“ šiais metais taps puikia elegantiškų kelionių, leidžiančių atitrūkti nuo kasdienybės, alternatyva. Tai renginys, kuris net nekeliaujant tarsi perkelia į kitą šalį. Šalį, kurioje akiai neįprastus vaizdus sukuria balta spalva pasipuošusių žmonių jūra. Šalį, kurioje susipažįstama su naujais įdomiais žmonėmis ir sutinkami seniai nematyti. Šalį, kurioje gali  pats sau surengti šventę pasigamindamas ar nusipirkdamas kažką neįprasto.

Norintiems dalyvauti renginyje būtina užsiregistruoti iš anksto. Taip pat reikės pasirūpinti savo staliuku ir kėdėmis bei indais. Vakariene taip pat galėsite pasirūpinti patys arba ją užsisakyti iš organizatorių. Ir žinoma, svarbiausia, nepamirškite patys apsirengti baltai!

Atsižvelgiant į Covid-19 situaciją bus laikomasi visų tuo metu galiojančių saugumo reikalavimų, tačiau šventės nuotaikos ir ilgamečių pikniko tradicijų tai nepakeis. Tiesa, dalyvių skaičius bus ribojamas, o renginio vieta, kaip visada, bus slepiama iki paskutinės minutės.

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:
Senamiestis, VilniusGoogle Maps
Data ir laikas:

2020-08-28 18:30-23:00 val.

El. paštas:
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.