Japonijos grupių „YeYe“ ir „Sawa Angstrom“ koncertų transliacija

18:00-19:00 „YeYe“ koncertas

Susipažinkite su japonų muzikos grupe „YeYe“. Grupės pagrindinė atlikėja yra populiari Japonijoje, jos atliekamos dainos transliuojamos radijo stotyse, jos balsas girdimas ir televizijos reklamose. 2014 m. ji pavergė ir lietuvių širdis „nowJapan“ festivalio, kuriame grojo kartu su Seido Anaka, Senoo Ricky ir Jun Hamada, metu. Rami ir subtili „YeYe“ muzika nepaliks abejingų.

19:00-20:00 „Sawa Angstrom“ koncertas

Japonija garsėja savo elektroninės muzikos kūrėjais, kurių Japonijoje yra tikrai nemažai. Ateikite pasiklausyti „Sawa Angstrom“ elektroninių ritmų, skambėsiančių iš Kioto. Dažniausiai šis trio koncertuoja neįprastose erdvėse: meno galerijose, viešbučiuose, klubuose. Grupės minimalistiniai improvizuoti pasirodymai ir transliuojama melancholiška nuotaika kuria kosminę atmosferą. Muzikos garsus ir skambesius sukuria įrenginiai, bet kiekvienas garsas yra kruopščiai atrinktas ir „sudėtas“ be jokių taisyklių, suteikiant muzikai laisvės pojūtį. Ateikite paklausyti išskirtinės japoniškos elektronikos.

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:
Rotušės aikštė, Vilnius 01128Google Maps
Data ir laikas:

2020-08-29 18:00-20:00

Telefono nr.:
El. paštas:
Kaina:

Nemokamai

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.